نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

آموزش خرید توکن همستر کامبت HMSTR

آموزش خرید توکن همستر کامبت HMSTR

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

آموزش خرید توکن همستر کامبت HMSTR، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

توکن بازی تلگرامی و محبوب این روزها یعنی همستر کامبت (Hamster Kombat) که با کارت‌های کمبو همستر کامبت و کد مورس همستر کامبت آن را می‌شناسیم، به‌زودی در بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت صرافی کوکوین پیش‌فروش می‌شود و خرید همستر کامبت در آن امکان‌پذیر خواهد شد!

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

اتفاقی که خیل عظیم هواداران این بازی محبوب در انتظار آن و پیداکردن کوچک‌ترین سرنخ‌هایی از قیمت اولیه این توکن و کشف آن بودند. توکن بومی این بازی بلاک‌چینی جذاب و پرطرفدار، فرصتی عالی برای سرمایه‌گذاران است تا سهم خود را از این پروژه نوآورانه و رو‌به‌رشد را کسب کنند.

پیش‌فروش این توکن با نماد معاملاتی HMSTR در صرافی کوکوین فرصتی عالی برای ورود به بازار این پروژه هیجان‌انگیز در مراحل اولیه است. اگر با تقاضای فزاینده‌ای برای این توکن مواجه شویم، قیمت آن پس از عرضه ممکن است به‌طور قابل‌توجهی افزایش یابد.

اما چگونه می‌توانیم توکن همستر کامبت یا HMSTR را در بازار پیش عرضه کوکوین بخریم؟ و سوال مهم‌تر این که بازار پیش از عرضه چیست و چه سازوکاری دارد؟ در ادامه مطالعه این مقاله به این سوال‌ها پاسخ خواهیم داد.

اخیرا کاربران صرافی کوکوین متوجه شده‌اند که توکن بازی محبوب همستر کامبت (Hamster Kombat) با نماد معاملاتی HMSTR$ به بازار پیش از عرضه (Premarket) در این صرافی اضافه شده است. شروع معاملات در بازار پیش از عرضه برای تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۵ خرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. بدیهی است که برای شرکت در معاملات توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه، در صرافی کوکوین ثبت نام کنید.

در واقع لیست‌شدن توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه یا Premarket در صرافی کوکوین مزایای زیر را به‌همراه‌ خود دارد:

 • در راستای حمایت از کاربران آن است.
 • این ابتکار عمل فرصتی را برای تعامل با توکن قبل از لیست‌شدن عمومی آن فراهم می‌کند.
 • به شرکت‌کنندگان امکان می‌دهد تا قیمت‌ها را خود تعیین کنند.
 • معاملات را پیش از موعد انجام دهند.
 • نقدینگی موردنیاز را فراهم کرده و امکان کشف قیمت اولیه را ایجاد کنند.

این اقدام از سمت صرافی کوکوین برای جذب سرمایه‌گذاران اولیه و فراهم‌کردن بستری برای توکن‌های نوظهور قبل از عرضه‌عمومی آن‌ها صورت گرفته است و در واقع راهکاری استراتژیک است که به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های جدید را معامله و ارزیابی کنند.

موفقیت احتمالی Hamster Kombat در بخش پیش‌خرید می‌تواند زمینه‌ساز روندی برای توکن‌های آینده در صرافی کوکوین شود و جایگاه این پلتفرم را به عنوان یک صرافی پیشرو برای دارایی‌های دیجیتال تقویت کند.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

تاریخ لیست‌شدن رسمی همستر کامبت

دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰ آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که زمان تسویه حساب هنوز اعلام نشده است.
زمان تسویه حساب (settlement time) زمانی از پیش تعیین‌شده برای تکمیل انتقال دارایی‌های دیجیتال از حساب فروشنده به حساب خریدار است.
جزئیات کلیدی از لیست‌شدن هسمتر کامبت (HMSTR) پیش از عرضه در کوکوین به شرح زیر است:

 • مدت زمان معامله
  • تاریخ شروع: ۱۴ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC (معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰)
 • تاریخ پایان: اعلام خواهد شد.
 • زمان تسویه
  • اعلام خواهد شد.
 • نرخ تعهد
  • ۱۰۰٪ است. به این معنی که شرکت‌کنندگان باید به‌طور کامل ارزش کل سفارش خرید یا فروش را برای معامله تعهد کنند یا به‌زبانی ساده‌تر تمام میزان توکن HMSTR واریزی شما باید معامله شود.
 • نرخ کارمزد
  • ۲.۵٪: این کارمزد بر مقدار کل معامله اعمال می‌شود.

خرید توکن همستر از بازار پیش از عرضه

بازار پیش از عرضه یا پری‌مارکت کوکوین (KuCoin) از زمان آغاز به کار خود با موفقیت هشت پروژه از جمله Manta ،TIA و ETHFi را راه‌اندازی کرده است. تیم کوکوین قبل از لیست‌کردن پروژه‌ها، همه آن‌ها را به‌طور دقیق بررسی می‌کند. برای مشارکت در پری‌مارکت همستر ابتدا باید در این صرافی حساب کاربری ساخته و احراز هویت کنید.

استفاده از کوکوین تا مدت‌ها برای ایرانیان بدون نیاز به احراز هویت، البته با آی‌پی غیرایرانی، امکان‌پذیر بود. اما کوکوین در مردادماه سال ۱۴۰۲ احراز هویت را اجباری کرد و ایرانیان از فعالیت در این صرافی با هویت ایرانی محروم شدند.

با این تفاسیر اگر حساب کاربری احراز هویت‌‌شده در کوکوین دارید یا توانایی این کار را دارید؛ مراحل زیر را برای شرکت در پری‌مارکت توکن همستر در صرافی کوکوین دنبال کنید. در مرحله اول وارد بخش «Pre-Market Trading» در این صرافی شوید.

خرید توکن همستر از بازار پیش از عرضه
خرید توکن همستر از بازار پیش از عرضه

وارد بازار پری‌مارکت توکن همستر کامبت HMSTR شوید.

خرید توکن همستر از بازار پیش از عرضه
خرید توکن همستر از بازار پیش از عرضه

برای خرید توکن در پری‌مارکت کوکوین، دو روش وجود دارد:

 • به‌عنوان یک میکر (Maker)
 • به‌عنوان یک تیکر (Taker)

اگر به عنوان یک میکر خرید می‌کنید

 • توکن HMSTR را انتخاب کنید.
 • سفارش خرید ایجاد کنید. مقدار و قیمتی که می‌خواهید با آن HMSTR خرید کنید، وارد کنید، وثیقه (Collateral) لازم را واریز کنید و تایید نمایید.
 • منتظر بمانید تا یک فروشنده سفارش شما را بپذیرد.
 • هنگامی که فروشنده معامله را تایید کند، توکن‌ها متعلق به شما هستند. اگر فروشنده در بازه زمانی تعیین‌شده تحویل ندهد، هم جبران خسارت و هم وثیقه خود را پس خواهید گرفت.
اگر به عنوان یک میکر خرید می‌کنید
اگر به عنوان یک میکر خرید می‌کنید

اگر به عنوان یک تیکر خرید می‌کنید

 • یک سفارش مناسب پیدا کنید.
 • سفارش فروش را بپذیرید، وثیقه را پرداخت کنید و انتخاب خود را تایید نمایید.
 • هنگامی که فروشنده تحویل می‌دهد، توکن‌ها متعلق به شما هستند. اگر فروشنده در بازه زمانی تعیین‌شده تحویل ندهد، هم جبران خسارت و هم وثیقه خود را پس خواهید گرفت.
اگر به عنوان یک تیکر خرید می‌کنید
اگر به عنوان یک تیکر خرید می‌کنید
 • تأخیر: سفارشات تکمیل‌شده همچنان معتبر باقی مانده و سفارشات تکمیل‌نشده در صورت بسته‌شدن بخش پیش‌خرید، لغو خواهند شد.
 • لغو: تمامی سفارشات لغو می‌شوند. وجوه بلوکه‌شده در سفارشات پیش‌خرید، معمولاً طی یک روز کاری به حساب کاربری معامله‌گر بازگردانده می‌شود.

معاملات در بازار پیش از عرضه ارزهای دیجیتال، با وجود ارائه فرصت‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری‌های زودهنگام و کمک به کشف قیمت قبل از راه‌اندازی رسمی توکن‌ها، خالی از ریسک نیست.

محدودیت نقدینگی

در معاملات این بازار، نقدینگی اغلب بسیار پایین‌تر از زمانی است که توکن به طور رسمی برای معامله در پلتفرم باز شود.

این امر می‌تواند اجرای معاملات را به چالش کشیده و منجر به افزایش فاصله قیمتی (اسپرد) شود. نبود بازارگردان‌ها، که معمولاً در بازارهای استاندارد، اطمینان از معاملات را بر عهده دارند، به‌معنای انجام تراکنش‌های کمتر حتی برای ارزهایی با نقدینگی بالا است.

چالش‌ در اجرای معاملات

ثبت سفارش در بازار پیش از عرضه، تضمینی برای اجرای آن نیست. تعداد محدود مشارکت‌کنندگان می‌تواند منجر به تکمیل‌نشدن سفارشات شود. درصورتی‌که مجبور به معامله بدون‌توجه به قیمت باشید، ممکن است با انحراف قیمتی قابل‌توجهی از سطح موردنظر خود برای اجرای معامله مواجه شوید که بر استراتژی‌های مالی شما تأثیر می‌گذارد.

نوسانات شدید بازار

در کل بازارهای پیش از عرضه ارزهای دیجیتال با نوسانات شدیدتری نسبت به لیست‌شدن‌های اولیه در یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) یا صرافی متمرکز (CEX) شناخته می‌شود که می‌تواند منجر به تغییرات قیمتی قابل‌توجه شود. این نوسانات می‌تواند تعیین اهداف قیمتی را برای معامله‌گران دشوار کند و در نهایت منجر به ضررهای مالی شود.

اگرچه بازارهای پیش از عرضه ممکن است به کاربران این امکان را بدهد که زودتر به فروش توکن دسترسی پیدا کنند، اما این امر تضمین نمی‌کند که قیمت خرید یا فروش آن‌ها نسبت به قیمت بازار در زمان راه‌اندازی توکن، مطلوب‌تر باشد. کاربران پیش از خرید هر توکنی، نیاز به تحقیق در مورد توکنومیکس آن توکن، جامعه و کشف قیمت دارند.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

سوالات متداول

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت یک بازی ارز دیجیتالی مبتنی بر تلگرام است که در آن با مدیریت یک صرافی ارز دیجیتال مجازی، می‌توانید سکه‌ استخراج کنید. این بازی پس از موفقیت نات‌کوین ترند شده است. گیم‌پلی استراتژیک، پاداش‌های روزانه و ایردراپ‌های آینده‌ی همستر کامبت از ویژگی‌های این بازی هستند.

توکن HMSTR در کوکوین کی لیست می‌شود؟

دوره معاملاتی پیش از عرضه این توکن از ۱۴ ژوئن ۲۰۲۴ در ساعت ۱۰:۰۰ به وقت UTC معادل ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ در ساعت ۱۳:۳۰ در صرافی کوکوین آغاز می‌شود.

آیا خرید همستر کامبت در حال حاضر امکان‌پذیر است؟

صرافی کوکوین به‌عنوان اولین صرافی لیست‌کننده توکن HMSTR، بازار پیش از عرضه (Premarket) توکن این بازی محبوب را در ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ آغاز خواهد کرد.

جمع‌بندی

به طور خلاصه، فاز پیش از عرضه در دنیای ارزهای دیجیتال، که شامل صرافی‌های متمرکز (CEX) و غیرمتمرکز (DEX) می‌شود، چشم‌اندازی پویا را برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال فرصت‌های اولیه در توکن‌های جدید هستند، ارائه می‌دهد. این مرحله به‌ویژه در شرایطی که توکنی تقاضای قابل‌توجهی کسب کند، پتانسیل سود قابل‌توجهی را ارائه می‌دهد.

بااین‌حال، برای سرمایه‌گذاران ضروری است که با احتیاط به سرمایه‌گذاری‌ها در بازار پری‌مارکت همستر کامبت HMSTR بپردازند، زیرا این بازارها اغلب با درجات بالاتری از سفته‌بازی همراه هستند. مدیریت ریسک موثر و یک استراتژی مبتنی بر اطلاعات کافی، ضروری است. سرمایه‌گذاران باید فقط وجوهی را که توانایی قوبل ضرر آن را دارند، اختصاص دهند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *