نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

استقبال خوب مردم از وام قرض الحسنه بانک ملی

استقبال خوب مردم از وام قرض الحسنه بانک ملی

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

استقبال خوب مردم از وام قرض الحسنه بانک ملی، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

بانک ملی ایران در راستای حمایت از اقشار مختلف جامعه و ایجاد سهولت دسترسی عموم مردم برای دریافت وام قرض الحسنه و با نرخ ۲ تا ۴ درصدی، اقدام به اجرای طرحی با نام«مهربانی ملی»کرده است که علاقمندان می توانند با مشارکت در این طرح تا سقف سه میلیارد ریال (۳۰۰ میلیون تومان) وام قرض الحسنه دریافت کنند.

به گزارش صدای بورس، در این طرح که تا کنون با استقبال خوب قشرهای مختلف جامعه رو به رو شده است، علاقمندان می توانند پس از افتتاح حساب،به صورت غیرحضوری، آخرین نسخه اندروید، ios و PWA اپلیکیشن «بام» را از آدرس https://my.bmi.ir/landing نصب کرده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

متقاضیان گرامی می توانند برای این کار پس از ورود به سامانه «بام» از قسمت «حساب» وارد «بخش افتتاح حساب» شوند و سپس گزینه نوع حساب (قرض الحسنه_مهربانی) را انتخاب کرده و فرآیند افتتاح حساب خود را تکمیل کنند.

متقاضیان گرامی برای ثبت درخواست وام مهربانی به صورت غیر حضوری و از طریق بام، نیاز دارند تا امضای دیجیتال خود در اپ اندروید و ios را فعالسازی کنند. همچنین جهت ثبت درخواست، باید یک ماه از افتتاح حساب متقاضی گذشته باشد.

این تسهیلات پس از تکمیل فرآیند پیش بینی شده در طرح،در عرض ۴ ساعت به حساب مشتریان واریز می شود. در این طرح وام قرض الحسنه با احتساب میانگین کارکرد حساب از یک تا ۱۲ ماه و تنها با یک ضامن معتبر پرداخت می شود. بازپرداخت این وام نیز متغییر و تا سقف ۶۰ ماه در نظر گرفته شده است.

یکی از جذابیت های این طرح این است که امکان انتقال امتیاز آن به اعضای درجه یک خانواده وجود دارد و متقاضیان می توانند با مراجعه به شعب نسبت به این کار اقدام کنند.

منبع:‌ روابط عمومی بانک ملی ایران

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

4 پاسخ

  1. سلام ، جای تعجب داره ،کسی که تقاضای وام می‌کنه ، پول ندارد ، با گرفتن وام ، مشکلات را برطرف کند ، حالا چگونه از یک ماه تا دوازده ماه میانگین میگیرید ، این نوع طرحها فقط برای پولداران و ثروتمندان است ، که واریز و برداشت دارند ، اگه واقعا به فکر قشر ضعیف جامعه هستید بدون سپرده و سود کم تسهیلات بدهید

  2. سلام بانک ملی همیشه پیشتاز بود وهست ولی یک مشکل دارد برای ضمانت الی ضامن باید حقوق بگیر بانک ملی باشد که این برای مشتریان خود مشکل ایجاد کرده هر ضمانتی قبول نمیکند الی حقوق بگیر بانک ملی باشه طبق قانون بانک مرکزی عمل نمی‌کند از مدیر عامل محترم بانک ملی لطفاً تجدید نظر کنید اجرکم عندالله

  3. اینجانب بارییس بانک ملی صحبت کردم اسم وام قرض الحسنه راگذاشتندطرح مهربانی این طرح کاملاشیطانی است وازقرض الحسنه خبری نیست رباخواری محض وکلاهبرداری ازمردم است میگوید۱۰۰میلیون تومان دربانک سپرده گذاری کنید بعدازیکماه ۱۰۰میلیون تومان وام می‌دهیم اگرمردم چنین پولی داشتنددیگرنیازبه وام نبوددرثانی قرض الحسنه ازاسمش پیداست فقط به مردم فقیرمیدهندنه پولدارها

  4. سلام اکثر مردم تو بانک حساب دارند ولی این طرح به نظر من برای قشر پایین نیست چون اگه کسی پول داشته باشه کارکرد حساب داشته باشه نیاز به وام نداره اگر هم داشته باشه گردش‌ حساب خوبی داره ولی قشر پایین مثل من امثال من نمیتونند از این وام استفاده کنند اگه اصلاح بشه خوب میشه برا ماها اجرکم اندالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *