نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

اپتوس، بزرگ ترین آزادسازی توکن را خواهد داشت!

اپتوس، بزرگ ترین آزادسازی توکن را خواهد داشت!

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مقاله از سایت مدیر منتور می خواهیم درباره “اپتوس، بزرگ ترین آزادسازی توکن را خواهد داشت!” توضیح دهیم.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

رمزارز اپتوس، هش فلو و دی وای دی ایکس بزرگ ترین آزادسازی توکن را در هفت روز آینده خواهند داشت که اگر منجر به فشار فروش شود، ممکن است ریزش قیمت، حمایت تکنیکالی را از دست بدهد.

هادی بهرامی؛ بازار: ارزهای دیجیتال در مرحله ساخت، یک برنامه‌ زمانی برای آزاد سازی توکن در نظر میگیرند و پس از ورود به بازارهمه توکن‌ها را به یکباره آزاد نمیکنند. به دوره زمانی‌ ای که طی آن توکن‌ ها به مرور آزاد می‌شوند، وستینگ یا قفل شدن توکن گفته میشود. توکن های قفل شده در قرارداد هوشمند تا پایان دوره زمانی مشخص قابل انتقال، استیک یا فروش نیستند.

طی برنامه زمانی و یا رسیدن پروژه به نقاط عطف مشخص شده توسط تیم، توکن های قفل شده آزاد و روانه بازار میشوند که در آن صورت میتوان آنها را خرید و فروش و حتی سپرده گذاری کرد. نکته قابل توجه این است که اگر حجم قابل توجهی از تعداد توکن های یک پروژه با ارزش بالا و به طور همزمان آزاد شوند فروشندگان بیشتر شده و قیمت توکن حاکمیتی پروژه ممکن است ریزش پیدا کند؛ بنابراین، سرمایه گذاران و تحلیلگران باید تاریخ آزاد سازی توکن های منتخب خود را تحت نظر داشته باشند.

توکن های یک پروژه با ارزش بالا و به طور همزمان آزاد شوند فروشندگان بیشتر شده و قیمت توکن حاکمیتی پروژه ممکن است ریزش پیدا کند؛ بنابراین، سرمایه گذاران و تحلیلگران باید تاریخ آزاد سازی توکن های منتخب خود را تحت نظر داشته باشند.

نام پروژه نماد مبلغ آزاد سازی زمان آزاد سازی
اپتوس APT ۱۰۵ میلیون دلار ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳
هش فلو HFT ۴.۳ میلیون دلار ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳
دی وای دی ایکس DYDX ۳.۲ میلیون دلار ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۳
استارک نت STRK ۸۶ میلیون دلار ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳
سایبر کانکت CYBER ۸ میلیون دلار ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳
آربیتروم ARB ۱۰۵ میلیون دلار ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۳
ایپ کوین APE ۲۱ میلیون دلار ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۳
ایمیوتبل IMX ۵۹ میلیون دلار ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳

۱- آزادسازی ارز دیجیتال APT

پروژه اپتوس با ارزش بازار ۴ میلیارد دلار در جایگاه ۲۸ فهرست کوین مارکت کپ قرار دارد که به ارزش ۱۰۵ میلیون دلار و ۲.۶ درصد از کل سکه ها را در ۲۲ خرداد ماه آزاد خواهد کرد که بزرگ ترین آزاد سازی هفت روز آینده محسوب میشود. اگر آزاد سازی توکن شدت بیشتری داشته باشد و به فشار فروش منجر شود، حمایت ۸.۸ دلار را باید مد نظر قرار داد تا در صورت شکست آن در جهت فروش قرار بگیریم.

۲- آزادسازی ارز دیجیتال HFT

پروژه هش فلو با ارزش بازار ۱۲۸ میلیون دلار در جایگاه ۴۲۱ فهرست کوین مارکت کپ قرار دارد که به ارزش ۴.۲ میلیون دلار و ۳.۳ درصد از کل سکه ها را در ۱۷ خرداد ماه آزاد خواهد کرد که پس از اپتوس بزرگ ترین آزاد سازی هفت روز آینده محسوب میشود. اگر آزاد سازی توکن شدت بیشتری داشته باشد و به فشار فروش منجر شود، حمایت ۰.۲۸ دلار را باید مد نظر قرار داد تا در صورت شکست آن در جهت فروش قرار بگیریم.

۳- آزادسازی ارز دیجیتال DYDX

پروژه دی وای دی ایکس با ارزش بازار ۱.۲ میلیارد دلار در جایگاه ۷۶ فهرست کوین مارکت کپ قرار دارد که به ارزش ۳.۲ میلیون دلار و ۰.۵۵ درصد از کل سکه ها را در ۲۲ خرداد ماه آزاد خواهد کرد که پس از اپتوس و هش فلو بزرگ ترین آزاد سازی هفت روز آینده محسوب میشود. اگر آزاد سازی توکن شدت بیشتری داشته باشد و به فشار فروش منجر شود، حمایت ۱.۹۶ دلار را باید مد نظر قرار داد تا در صورت شکست آن در جهت فروش قرار بگیریم.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *