نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

برای استعلام سود سهام عدالت از کدملی خود استفاده کنید

برای استعلام سود سهام عدالت از کدملی خود استفاده کنید

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

برای استعلام سود سهام عدالت از کدملی خود استفاده کنید، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

براساس گفته های وزیر اقتصاد، قرار بود در ابتدای خرداد سود مرحله سوم سهام عدالت به حساب سهامداران واریز شود ولی روزهای آخر خردادماه هم رو به پایان است و خبری از واریز سود سهام عدالت نشده است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

میتوانید برای استعلام سود سهام عدالت ازکدملی خود استفاده کنید

براساس گفته های وزیر اقتصاد، قرار بود در ابتدای خرداد سود مرحله سوم سهام عدالت به حساب سهامداران واریز شود ولی روزهای آخر خردادماه هم رو به پایان است و خبری از واریز سود سهام عدالت نشده است. اوایل خرداد سود مرحله سوم سهام عدالت به حساب سهامداران واریز می‌شود این جمله از احسان خاندوزی وزیر اقتصاد است که در اردیبهشت ماه در واکنش به تاخیر شرکت‌ها در واریز سود سهام عدالت به حساب سمات اعلام کرد که ابتدای خرداد سود مرحله سوم سهام عدالت به حساب سهامداران واریز می‌شود.

وزیر اقتصاد در نخستین روز خردادماه و همزمان با تشییع پیکر شهید ابراهیم رئیسی در یک برنامه تلویزیونی با تشریح اقدامات هیات دولت، بر عملیاتی شدن وعده‌ها تاکید کرد و گفت: سود مرحله سوم سهام عدالت بدون شک قبل از پایان دولت سیزدهم به حساب سهامداران واریز خواهد شد.میتوانید برای استعلام سود سهام عدالت از کدملی خود استفاده کنید

درحالی که کمتر از ده روز به پایان خردادماه باقی مانده، هنوز هیچ کدام از شرکت‌هایی که باید سود سهام را به حساب سمات واریز می‌کردند به تعهد خود عمل نکرده‌اند و پرداخت سود مرحله سوم سهام عدالت همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

روز گذشته، ولی الله جعفری، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در تشریح آخرین جزئیات واریز مرحله سوم سود سهام عدالت گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده همچنان تعدادی از شرکت‌ها سود سهام عدالت را بصورت کامل پرداخت نکرده اند.فهرست و اطلاعات این شرکت‌ها را به کمیته تخلفات ارسال کردیم تا با آنها برخورد لازم صورت پذیرد.

پیشتر، رییس سازمان بورس و وزیر اقتصاد هم اعلام کرده بودند که در صورت خلف وعده‌ شرکت‌ها با آنها برخورد خواهد شد، اما با گذشت سه ماه شرکت‌ها اعلام کرده‌اند که از نظر نقدینگی وضعیت مناسبی ندارند و به همین دلیل واریز سود انجام نشده است.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *