نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

برداشت و انتقال یس کوین + تاریخ لیست شدن Yescoin

برداشت و انتقال یس کوین + تاریخ لیست شدن Yescoin

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

برداشت و انتقال یس کوین + تاریخ لیست شدن Yescoin، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

بعد از لیست شدن و نات کوین و فراهم شدن امکان انتقال نات کوین به کیف پول و فروش آن، تعدادی دیگر از این نوع بازی‌ها مانند هستر کامبت و تپ سواپ، با الهام از نات کوین عرضه شدند. یس کوین (Yescoin) یکی دیگر از این بازی‌ها است که در روزهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. در حال حاضر موضوع برداشت یس کوین به کیف پول و تاریخ لیست شدن آن، سوال بسیاری از کاربران است که در این مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

یس کوین چیست؟

یس کوین یک بازی تلگرامی مانند همستر کامبت است که کاربران برای استخراج ارز آن به جای کلیک کردن بر روی صفحه، باید انگشت خود را به صورت متناوب روی صفحه بکشند و با انجام مراحل و چالش‌های مختلف، سکه مخصوص این بازی را جمع‌آوری کنند.

چالش‌های زیاد و متنوعی در این بازی وجود دارد و افراد می‌توانند با اسفاده از دعوت دوستان خود به یس کوین، سکه‌های بیشتری دریافت کنند تا در صورت لیست شدن احتمالی این ارز، سود خوبی از فروش آن به دست بیاورند.

آموزش برداشت و انتقال یس کوین به کیف پول

برای برداشت به و انتقال یس کوین، ابتدا باید گزینه اتصال به کیف پول در این ربات ایجاد شود. تا کنون (۱۹ خرداد ۱۴۰۳) امکان اتصال این بازی تلگرامی به کیف پول ارز دیجیتال وجود ندارد و این پروژه هم اکنون در مرحله جمع‌آوری و استخراج برای کاربران در دسترس است.

با توجه به اینکه ایده این ارز از نات کوین الهام گرفته شده است، احتمال امکان اضافه شدن اتصال به کیف پول، در روزهای آینده برای این ارز وجود دارد؛ انتقال نات کوین به کیف پول نیز چندین روز پس از راه‌‌اندازی این پروژه برای کاربران ایجاد شد و از ابتدا در دسترس نبود.

علاوه بر نات کوین، همستر کامبت نیز حدود دو هفته پس از فعالیت، امکان اتصال به کیف پول ارز دیجیتال را برای کاربران ایجاد کرد و در حال حاضر برداشت و انتقال همستر کامبت برای کاربران این بازی فراهم شده است.

دانلود یس کوین

یس کوین (Yescoin)، یک بازی تلگرامی است و دسترسی آن از طریق ربات تلگرامی مخصوص به آن برای کاربران وجود دارد و نیازی به دانلود بازی یا برنامه‌ای جداگانه‌ای نیست و کاربران برای استفاده از این بازی باید در پیام‌رسان تلگرام فعالیت خود را آغاز کنند.

یس کوین اصلی کدام است؟

در حال حاضر ربات‌های زیادی در حال فعالیت با نام یس کوین هستند؛ اما یس کوین اصلی با آیدی @theYescoin_bot در پیام‌رسان تلگرام فعالیت می‌کند و باقی ربات‌های موجود، یس کوین اصلی نیستند و سعی می‌کنند تا با استفاده از تشابه اسمی، کاربران بیشتری را به خود جذب کنند.

لطفا در انتخاب ربات مورد نظر دقت کنید تا در آینده ریسک‌های پیش‌بینی نشده، سرمایه و اطلاعات شخصی شما را در معرض خطر قرار ندهد.

زمان لیست شدن یس کوین (Yescoin)

تا کنون اطلاعیه‌ رسمی از زمان و تاریخ لیست شدن یس کوین منتشر نشده است؛ اما با توجه به اینکه یس کوین جزو گزینه‌های جایگزین نات کوین است و پروژه‌های شبیه به آن مانند همستر کامبت عملکرد خوبی را ثبت کردند، احتمال لیست شدن یس کوین در صرافی‌های بزرگ زیاد است.

تا به این لحظه، یس کوین موفق به جذب کاربران زیادی شده است و همین موضوع، احتمال لیست شدن آن در صرافی‌های متمرکز را افزایش می‌دهد.

یس کوین در کدام صرافی لیست می‌ شود؟

با توجه به تعداد کاربران و تیم توسعه‌دهنده یس کوین، این ارز ممکن است در صرافی‌های ارز دیجیتال زیادی لیست شود. بر اساس شایعات، پس از اتمام زمان استخراج یس کوین، این در صرافی‌های مختلف لیست می‌شود و امکان برداشت و انتقال یس کوین برای کاربران فراهم می‌شود.

سرمایه اصلی این نوع پروژه‌ها، کاربران آن در شبکه‌های اجتماعی و میزان توجه افراد مختلف است. یس کوین تا کنون روند بسیار مثبتی را برای جذب کاربران جدید تجربه کرده است؛ اگر این روند ادامه‌دار باشد، احتمال لیست شدن آن در صرافی‌های ارز دیجیتال افزایش میابد.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

قیمت و فروش یس کوین

تا زمانی که یس کوین در یک صرافی ارز دیجیتال لیست نشود، قیمت آن مشخص نخواهد شد. با توجه به شباهت بسیار زیاد یس کوین به نات کوین و همستر کامبت، این پروژه توانایی جذب کاربران زیادی دارد و در این صورت، صرافی‌های زیادی امکان فروش یس کوین را برای کاربران خود فراهم می‌کنند.

قیمت یس کوین در زمان لیست شدن به عوامل زیادی مانند تعداد کاربران و میزان عرضه این ارز بستگی دارد و اگر شرایط مناسبی برای یس کوین فراهم شود، کاربران این بازی تلگرامی سود خوبی را بدست می‌آورند.

آنچه در مقاله برداشت و انتقال یس کوین + تاریخ لیست شدن Yescoin؛ آموختیم:

در این مطلب به تمامی موارد مربوط به برداشت و انتقال یس کوین و همچنین تاریخ لیست شدن آن پرداختیم تا کاربران قبل از شروع این بازی تلگرامی، دید مناسبی نسبت به این ارز و آینده احتمالی آن داشته باشند. هنوز هیچ چیز به صورت قطعی در مورد یس کوین مشخص نیست؛ اما این بازی تا کنون موفق به جذب کاربران زیادی در دنیا شده است.

یس کوین چیست؟

یس کوین یک بازی تلگرامی مانند همستر کامبت است که کاربران برای استخراج ارز آن به جای کلیک کردن بر روی صفحه، باید انگشت خود را به صورت متناوب روی صفحه بکشند و با انجام مراحل و چالش‌های مختلف، سکه مخصوص این بازی را جمع‌آوری کنند.

زمان لیست شدن یس کوین (Yescoin)

تا کنون اطلاعیه‌ رسمی از زمان و تاریخ لیست شدن یس کوین منتشر نشده است؛ اما با توجه به اینکه یس کوین جزو گزینه‌های جایگزین نات کوین است و پروژه‌های شبیه به آن مانند همستر کامبت عملکرد خوبی را ثبت کردند، احتمال لیست شدن یس کوین در صرافی‌های بزرگ زیاد است.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *