نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

به زودی خودروسازان برای خرید خودرو به مردم وام می‌دهند

به زودی خودروسازان برای خرید خودرو به مردم وام می‌دهند

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب به بررسی موضوع “به زودی خودروسازان برای خرید خودرو به مردم وام می‌دهند” خواهیم پرداخت.

وزیر صمت ضمن اشاره به بهبود وضعیت اقتصادی کشور تصریح کرد: در آینده نزدیک به نقطه‌ای خواهیم رسید که تولید و عرضه خودرو به اندازه‌ای بیشتر از تقاضا باشد که خودروسازان به مردم وام دهند تا محصولات آنها را بخرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس علی‌آبادی، وزیر صمت گفت: به زودی بار دیگر پیش‌فروش خودرو خواهیم داشت و خودروهایی که فروخته شده نیز دارد تحویل داده می‌شود و داده‌های گمرک هم این موضوع را تایید می‌کند.

وی تصریح کرد: من فکر می‌کنم اگر برنامه‌هایی که تنظیم شده خوب اجرا شود پیش‌بینی ما این است که کسی برای خرید خودرو پشت صف نخواهد ماند و در آینده نزدیک به نقطه‌ای خواهیم رسید که تولید و عرضه به اندازه‌ای بیشتر از تقاضا باشد که خودروسازان به مردم وام دهند تا محصولات آنها را بخرند و البته الان خودروسازان دارند این کار را می‌کنند.

علی‌آبادی اظهار کرد: مردم عجله نکنند و خودرو را به عنوان کالای سرمایه‌ای نخرند و در پارکینگ مخفی نکنند زیرا هم عمر خودرو کاهش پیدا می‌کند و هم ممکن است بعدا متضرر شوند و یا اگر این کار را انجام می‌دهند با بررسی اقدام کنند.

وی افزود: این اقدامات برآمده از حس نگرانی از کاهش ارزش پول کشور است که البته یک حس است و واقعیت ندارد و بسیاری از پدیده‌های اقتصادی ما حسی است البته باید احساس جامعه را محترم شمرد زیرا ناشی از عواملی است اما مهم است که مردم بدانند وضعیت اقتصادی کشور رو به بهبود است.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *