نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

بیش از ۱۴۰ هزار نفر خودرو برقی ثبت نام کردند؛ جزئیات جالب سامانه خودروهای برقی

بیش از ۱۴۰ هزار نفر خودرو برقی ثبت نام کردند؛ جزئیات جالب سامانه خودروهای برقی

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

بیش از ۱۴۰ هزار نفر خودرو برقی ثبت نام کردند؛ جزئیات جالب سامانه خودروهای برقی،عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

در نشست خبری آنلاین رسانه ها با مهدی ضیغمی، رییس سازمان توسعه تجارت، جزئیات جدیدی از سامانه عرضه خودروهای برقی مشخص شد.

مهدی ضیغمی در نشست خبری با رسانه ها گفت : «بیش از ۱۴۰ هزار نفر برای ثبت نام خودروهای برقی اقدام کرده اند و با روند بلوکه سازی مبلغ از پیش تعیین شده، ثبت نام کرده اند و روز دوشنبه وضعیت اولویت دهی خریداران خودروهای برقی مشخص خواهد شد.» وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که : «مدل عرضه برای خودروهای برقی متفاوت است و دیگر صف تشکیل نمی شود. این یعنی اگر خودرو به مشتری تخصیص داده شود که فروش ۹۰ روزه انجام می شود اما در غیر اینصورت وضعیت عدم تخصیص یا ابطال برای سفارش فرد در نظر گرفته می شود. یعنی مشتری با وضعیت عدم تخصیص در عرضه بعدی باید دوباره مبلغ مورد نظر را بلوکه کند و روند ثبت نام از ابتدا صورت می گیرد.»

مهدی ضیغمی همچنین به این موضوع اشاره کرد که بانک ها موظف هستند از روز دوشنبه مبالغ بلوکه شده در حساب های وکالتی را آزاد سازند. همچنین رییس سازمان توسعه تجارت به این موضوع اشاره کرد که واردات خودروهای برقی ادامه دار خواهد بود و به زودی عرضه های جدیدی از این خودرو ها انجام می شود.

ثبت نام بیش از ۱۴۰ هزار نفری برای خودروهای برقی بسیار جالب به نظر می رسد. چراکه بارها عنوان شد که در ایران زیرساخت های لازم برای استفاده گسترده از خودروهای برقی وجود ندارد اما مردم استقبال خوبی از این خودروها نشان دادند. باید دید بازار آزاد این خودروها به چه نحوی خواهد بود.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *