نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

جزئیات ایردراپ ZkSync اعلام شد؛ واجدین شرایط چه باید کنند؟

جزئیات ایردراپ ZkSync اعلام شد؛ واجدین شرایط چه باید کنند؟

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

جزئیات ایردراپ ZkSync اعلام شد؛ واجدین شرایط چه باید کنند؟، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

بنا بر گزارش سایت کوین تلگراف، ZKsync، بلاک‌چین مقیاس‌پذیر لایه دوم اتریوم، دو سوم از موجودی ۲۱ میلیاردی توکن‌های ZK خود را برای اهدا به جامعه کاربری خود کنار گذاشته است و فهرستی از کاربران منتخب را برای دریافت اولین پاداش ایردراپ آماده کرده است.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

تیم مسئول این پروژه اعلام کرد که از هفته آینده ۱۷.۵ درصد از موجودی کل ۲۱ میلیاردی توکن‌های خود را برای ۶۹۵،۲۳۲ کیف پول واجد شرایط ایردراپ خواهد کرد. بقیه توکن‌ها برای طرح‌های پیشنهادی، تیم توسعه بلاک‌چین، سرمایه‌گذاران و همین‌طور رویداد «Token Assembly» اختصاص یابد.

توکن ZK در بازار پری مارکت صرافی Aevo و پنکیک‌سواپ (PancakeSwap) به قیمت ۰.۷۱ دلار معامله می‌شود. با این حساب ارزش کلی بازار این توکن در حال حاضر حدود ۱۴.۹۱ میلیارد دلار است.

حدود ۳.۲۷ میلیارد عدد، یعنی ۸۹ درصد از توکن‌های اختصاص‌یافته برای ایردراپ، به کاربران شبکه تعلق دارد و باقیمانده آنها به پروژه‌های بومی و جامعه‌های کاربری این بلاک‌چین خواهد رسید. طبق برنامه قبلی، این ایردراپ تنها برای کیف پول‌هایی انجام خواهد شد که تا قبل از نیمه‌شب ۲۴ مارس (۵ فروردین ۱۴۰۳)‌ به ساعت جهانی، با یکی از شبکه‌های zkSync Era یا zkSync Lite این بلاک‌چین تعامل کرده باشند.

فهرست هفت‌گانه معیارهای زی‌کی‌سینک که به گفته تیم پروژه برای جلوگیری از حملات سیبل طراحی شده‌اند، شامل مواردی مانند یک کیف پول مرتبط با ده قرارداد هوشمند، معامله ۱۰ توکن ERC-20 یا واریز نقدینگی به یک پروتکل دیفای غیرمتمرکز می‌شود. برای این‌که ببینید آیا واجد شرایط دریافت این ایردراپ شده‌اید یا نه، به این لینک مراجعه کنید.

جزئیات ایردراپ ZkSync اعلام شد؛ واجدین شرایط چه باید کنند؟
جزئیات ایردراپ ZkSync اعلام شد؛ واجدین شرایط چه باید کنند؟

سقف تعیین شده ایردراپ برای هر کیف پول برابر با ۱۰۰ هزار توکن است. در ضمن قرار است که ۰.۵ درصد از کل موجودی توکن‌ها هم به بازیکنان سایت Crypto: The Game و هولدرهای مجموعه توکن‌های غیرمثلی Pudgy Penguins و Milady Maker و همچنین دریافت‌کنندگان ایردراپ‌های بونسای (BONSAI) و دیجن (DEGEN) اختصاص یابد.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

چیزی فراتر از یک ایردراپ نمادین

طبق برنامه یک سوم باقی‌مانده توکن‌ها به‌طور تقریبا مساوی بین سرمایه‌گذاران و تیم توسعه Matter Labs تقسیم می‌شود. این توکن‌ها در طول سه سال، بین ماه ژوئن سال‌های ۲۰۲۵ تا ۲۰۲۸، آزادسازی خواهند شد. شرکت زی‌کی‌سینک در بیانیه خود برای سایت کوین‌تلگراف می‌نویسد:

تصمیم جامعه کاربری برای اختصاص بیشتر توکن‌ها به ایردراپ به جای اهدای آنها به تیم شرکت Matter Labs و سرمایه‌گذاران این پروژه، چیزی فراتر از یک تصمیم نمادین بوده است.

این رویداد ایردراپ از هفته آینده آغاز خواهد شد و تا سوم ژانویه سال بعد (۱۴ دی ۱۴۰۳) ادامه خواهد یافت. در طول این دوره هولدرهای این توکن‌ها می‌توانند در پروتکل‌های حاکمیتی این پروژه مشارکت کنند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *