نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

حذف محدودیت کارت پایان خدمت برای دریافت مجوز کسب و کار

حذف محدودیت کارت پایان خدمت برای دریافت مجوز کسب و کار

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

حذف محدودیت کارت پایان خدمت برای دریافت مجوز کسب و کار،عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

وزیر اقتصاد گفت: طبق مصوبه هیأت دولت از امروز تمامی دانشجویانی که هنوز سربازی نرفتند و معافیت تحصیلی دارند می توانند مجوزات کسب و کار دریافت کنند و فضای بازی برای بازار کار دانشجویان هم امروز فراهم شد.

سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس قانون بهبود محیط کسب و کار دولت مکلف شده بود شرایط سخت و دشوار و غیر ضروری را از مجوز‌های کسب و کار که مصوبه هیات وزیران را داشت، بردارد و کار را برای فعالین اقتصادی تسهیل کند.
وی ادامه داد: امروز در هیات وزیران اولین مصوبه حذف شرایط سخت و دشوار مصوب شد. طبق مصوبه امروز ۱۵ مورد از مصوبه پیشین دولت‌های قبل حذف شد و راه برای فعالین اقتصادی باز شد.

خاندوزی افزود: مجوز‌های دفاتر خدمات مسافربری و گردشگری حداقل سن، سابقه، مدرک، مساحت دفتر و عبارت محل مناسب که می‌توانست برای فعالین اقتصادی سلیقه‌ای مانع ایجاد کند حذف شد و همچنین برای مجوز‌های راهنمای گردشگری حداقل سن و سابقه حذف شده است.

وی تاکید کرد: همچنین برای دانشجویانی که هنوز سربازی نرفتند و معافیت تحصیلی دارند از این پس همه مجوزات کسب و کار را دریافت می کنند. بر اساس مصوبات پیشین دولت‌های کارت پایان خدمت برای دریافت مجوزها لازم بود که این مسئله امروز لغو شد و فضای بازی برای بازار کار دانشجویان هم امروز فراهم شده است.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *