نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

درآمدزایی از همستر کامبت به سود ساعتی بستگی دارد نه تعداد سکه‌ها!

درآمدزایی از همستر کامبت به سود ساعتی بستگی دارد نه تعداد سکه‌ها!

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

درآمدزایی از همستر کامبت به سود ساعتی بستگی دارد نه تعداد سکه‌ها!، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

بسیاری از کاربران به‌سختی تلاش می‌کنند تا تعداد سکه‌هایشان را در همستر کامبت افزایش دهند؛ اما ایردراپ پروژه بر این مبنا نخواهد بود.

به گزارش برنا؛ بازی تلگرامی همستر کامبت (Hamster Kombat) به یکی از ترندهای روز تبدیل شده است. این پروژه که یکی از بازی‌های سبک Tap to Earn محسوب می‌شود، با وعده‌ی ایردراپ کاربران را به اجرای بازی و ضربه‌زدن برای کسب سکه و جمع‌آوری کارت‌ها و کارهای دیگر ترغیب می‌کند.

شاید بسیاری از شما تصویر کنید در همستر کامبت هرچه سکه‌های بیشتری کسب کنید، پس‌ از ایردراپ تعداد بیشتری توکن دریافت خواهید کرد. بااین‌حال، براساس پست جدید صفحه‌ی رسمی پروژه در ایکس، معیار اصلی برای ارائه‌ی توکن‌ها، بیشتر بر‌اساس سود ساعتی خواهد بود.

در بازی همستر، شما نقش مدیرعامل صرافی خیالی را برعهده دارید که باید با انجام مأموریت‌های مختلف و جمع‌آوری کارت‌ها، سوددهی ساعتی خود را افزایش دهید. سازندگان این پروژه به‌دلیل درخواست‌ها و سؤالات فراوان اعلام کردند: «ایردراپ به سود ساعتی و چند پارامتر دیگر از فعالیت‌های شما بستگی خواهد داشت که بعداً آن‌ها را اعلام خواهیم کرد و نه تعداد سکه‌ها.»

سازندگان همستر کمبات در‌ادامه به کاربرانشان توصیه کرده‌اند بازی را با دقت ادامه دهند. در بخش دیگری از پیام این تیم به فشار بسیار زیاد روی سرورهای بازی اشاره شده است که استقبال بی‌نظیر کاربران را نشان می‌دهد.

ظاهراً شعار سازندگان همستر کمبات این است که «کاربران همستر نهنگ‌های جدید کریپتو هستند». نهنگ کریپتو به افرادی گفته می‌شود که حجم زیادی از یک کوین یا توکن را در‌اختیار دارند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

یک پاسخ

  1. من حقوق بگیر بازنشسته کشوری هستم !
    این همه توی بوق و کرنا کردن !!! دیروز حقوقم رو واریز کردند ۵۰۰ هزار تومان کم شده بود خیلی تعجب کردم کارشون خیلی زشت بود !!!!؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *