نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

زمان قطعی پرداخت مطالبات گندم‌کاران اعلام شد/قول وزارت جهاد به کشاورزان

زمان قطعی پرداخت مطالبات گندم‌کاران اعلام شد/قول وزارت جهاد به کشاورزان

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب به بررسی “زمان قطعی پرداخت مطالبات گندم‌کاران اعلام شد/قول وزارت جهاد به کشاورزان” خواهیم پرداخت. لطفا همراهمان باشید.

اقتصادنیوز: دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس از قول مسئولان مربوطه برای پرداخت بخش دیگری از مطالبات باقی مانده گندم‌کاران ظرف امروز و فردا خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمد سادات ابراهیمی درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات باقیمانده گندم‌کاران، اظهار داشت: تاکنون پنج میلیون و  520 هزار تن گندم از سوی وزارت جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه متولی از گندم‌کاران دریافت شده است که بخشی از مطالبه گندم‌کاران پرداخت و بخش دیگر باقی مانده است.

وی افزود: تاکنون حدود 47 همت از مطالبه گندم‌کاران بابت دریافت گندم از آنها پرداخت شده و حدود 50 همت باقیمانده است که با پیگری‌های بنده از دستگاه‌های متولی قول پرداخت بخشی از مطالبات گندم‌کاران طی امروز و فردا داده شده است.

دبیر کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: همچنین قرار است که بنده در روزهای آینده جلسه‌ای را با مسئولان دولتی برای آخرین وضعیت دریافت گندم و همچنین پرداخت مطالبات این قشر بررسی شود.

ابراهیمی اظهار داشت: امیدواریم  که مسئولان مربوطه هرچه سریع‌تر مطالبات گندم‌کاران را پرداخت کنند تا در شرایط اقتصاد فعلی این قشر بیشتر از این تحت فشار نباشند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *