نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد

شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد،عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۳ اعلام شد. ایران خودرو نسخه اتوماتیک و دستی تارا را به شکل فروش فوق العاده و پیش فروش به متقاضیان عرضه می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از گجت نیوز، گروه صنعتی ایران خودرو برای تعداد محدودی از متقاضیان با اولویت زمستان ۱۴۰۲ در سامانه یکپارچه، امکان انتخاب و واریز وجه را فراهم کرده است. متقاضیان خرید خودرو تارا دستی و اتوماتیک به مدت ۱۰ روز یا تا زمان تکمیل ظرفیت می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir فرایند واریز وجه را انجام دهند.

ایران خودرو از طریق پیامک، زمان فعال‌سازی این بخشنامه را به متقاضیان اعلام می‌کند. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با جزئیات شرایط شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۳ آشنا خواهیم شد.

شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد
شرایط فروش تارا دستی و اتوماتیک ایران خودرو اعلام شد

در این طرح، تارا دستی با قیمت ۵۸۷ میلیون و ۱۲۶ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده به فروش می‌رسد و متقاضیان با پیش پرداخت ۲۹۳ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان می‌توانند آن را به شکل پیش فروش نیز خریداری کنند.

در این طرح، امکان خرید تارا اتوماتیک با قیمت ۶۸۹ میلیون و ۳۰۹ هزار تومان به شکل فروش فوق‌العاده فراهم شده است. همچنین ایران خودرو، تارا اتوماتیک را با پیش پرداخت ۳۴۴ میلیون و ۶۵۴ هزار تومان به فروش می‌رساند.

گفتنی است تارا دستی و اتوماتیک در فروش فوق‌العاده با موعد تحویل ۹۰ روزه و در طرح پیش فروش نیز با موعد تحویل آبان ۱۴۰۳ به متقاضیان عرضه می‌شوند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *