نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فال ابجد امروز چهارشنبه 13 تیر 1403 (با طالعی زیبا همراه شوید)

فال ابجد امروز چهارشنبه 13 تیر 1403

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال ابجد امروز چهارشنبه 13 تیر 1403 (با طالعی زیبا همراه شوید)، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

ابجد فال شما : د آ ج‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال! بدان که چیزی از دست تو رفته که به سبب آن غصه و اندوه می‌خوری اما عاقبت کار را نمی‌دانی؛ اگر صبر کنی شاید هر آن به مقصودی که داری برسی؛ پس در مدت سرگردانی با خدا باش که عاقبت بخیر خواهی بود. اگر نیت سفر داری برو که خوب است. صدقه بده تا آنچه از خداوند طلب می‌کنی را بیابی. از سوی شخصی گره کار تو گشوده می شود و کار‌ها به مراد دل تو می شود ان‌شاءالله.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

ابجد فال شما : ج آ ب‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال در زندگی در موقعیت حساسی قرار می‌گیرید؛ چون با گروهی سرکش و مکار سر و کار پیدا می کنید که لازم است آنها را ارشاد و راهنمایی کنید. اگر کاری را برای رضایت خداوند انجام می‌دهید از شکست در آن هراس نداشته‌باشید. اگر صبور و بردبار باشید به نفع شما خواهدبود.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

ابجد فال شما : ب ب ج‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال مژده باد تو را که آن قصد و آرزویی که مدت‌ها در دل داری به زودی به آن خواهی رسید ان‌شاءالله. تندی مکن و صبر کن که کار‌ها به صلاح تو شود. چیزی از غیب به تو برسد که روشنایی توست و از جایی که امید نداری به مراد دل برسی ان‌شاءالله. از حال اطرافیان غافل مشو و اگر می توانی گره از کار کسی بگشایی کوتاهی نکن.

فال ابجد متولدین تیر ماه

ابجد فال شما : آ آ آ‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال! شخصی تو را به زبان گرفته است (با چرب زبانی تو را راضی نگه می‌دارد) اما دوست تو خواهد بود. این دو، سه روز کار تو بالا خواهد گرفت. از گناهان گذشته خود توبه کن و راز خود را با احدی نگو و با کسی جنگ و خصومت نکن. تو را پیش از این رنجی رسیده بود و نشانی آن بر تو مانده که دلیل بر درازی عمر است و از غم و محنت رهایی یابی.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

ابجد فال شما : د د د‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال به نظر می رسد شخصی متواضع و با حکمت و درستکار هستید. اگر گرفتار صدمه یا مشکلی هستید خیر است و حکمتی در آن نهفته. چیزی را که از دست داده‌اید دوباره به دست خواهیدآورد. از مشکلی که دارید رها خواهید شد، باید به خداوند توکل کنید. چشم تان نباید به دنبال مال مردم باشد. در ضمن کینه‌توزی نکنید تا سلامت باشید و آرامش داشته باشید. اگر کسی به شما بدی کرده است او را ببخشید که از این راه به عزت خواهید رسید.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

ابجد فال شما : ب ج ب‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال در زندگی با سختی‌هایی رو به رو می‌شوید و با مردمی بدکردار و ناشایست سر و کار پیدا می کنید و به رنج و زحمت می‌افتید. باید با دیگران با احتیاط رفتار کنید تا انسان‌های بدخواه نتوانند شما را دچار مشکل کنند. در طالع شما سفری دیده می‌شود که اگر انجام شود برای شما خالی از منفعت نیست.

فال ابجد متولدین مهر ماه

ابجد فال شما : ب آ ج‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال! این نیتی که کرده‌ای به غایت خوب است و از غم رها می شوی. قومی حاسد تو بودند، حق تعالی از فضل خود تو را از شر آنها دور نگه داشته و در روزی را به روی تو بگشاید. تو را چشم زخمی رسیده اما به خیر گذشت و از شر دشمن ایمن شوی و به مقصود دل برسی. همیشه خاطر خود را آسوده دار که آنچه دل تو می‌خواهد به آن خواهی‌رسید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

ابجد فال شما : ب ب ب‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال! مشکل تو به لطف و کرم پروردگار رفع خواهد شد و احوال پریشان تو را آسوده خواهد کرد. هرگز نگران و ناامید مباش و به لطف خداوند ایمان داشته باش.

فال ابجد متولدین آذر ماه

ابجد فال شما : آ د آ‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال! نیتی داری که بسیار نیکوست. اگر چیزی از دست تو رفته باز به دست خواهی‌آورد و اگر قصد سفری را داری برو که بسیار نعمت نصیب تو شود و اگر ترس داری ایمن شوی و اگر قرض داری ادا شود و اگر تو را امید مال است، زود به آن برسی. با همه یکدلی کن که هرکس باشد با تو نیکی می‌کند. روزی تو گشاده است. حاسدان و مکاران بر تو ظفر نیابند و به مراد دل برسی ان‌شاء‌الله.

فال ابجد متولدین دی ماه

ابجد فال شما : د د د‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال بر تو بشارت باد که به زودی به مقصود خود خواهی‌رسید و آنچه را که در طلبش هستی به دست خواهی‌آورد. اگر نزد کسی برای درخواستی می‌روی و او سخن درشتی را بر زبان جاری می کند، صلاح است که از رفتن پشیمان شوی، چون او به تو آسیب می‌رساند. گروهی به تو حسد می‌ورزند و در خیال نابودی تو هستند اما از دست آنها کاری بر نمی‌آید؛ نترس. سفر‌ی در پیش است که در آن سفر آسودگی یابی. این چند روزه طالع تو نحسی دارد که از تو بگذرد و بعد در نظر خلایق شیرین شوی. این هفته با هیچ کس گفتگو نکن که ستاره ات نحس است و پس از آن سعادت به تو روی می‌آورد. اگر حاجتی داری برآورده خواهد شد و اگر غایبی داری خواهد آمد.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر فال ابجد: خداوند تو را از غم‌ها برهاند و به مقصود دل رساند. رنج‌های زیادی کشیده‌ای ولی با نیتی که در دل داری به مقصود برسی. ستاره‌ تو روشنایی دارد. هیچ غم مخور که عمرت دراز خواهد بود. اگر غایبی داری به سلامت به تو برسد و بر دشمنان ظفر یابی و دلخوش شوی.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

ابجد فال شما : ب آ د‌

تعبیر فال ابجد: ای صاحب فال تو در جایی قرار گرفته‌ای که روح تو را عذاب می‌دهد و مرتب رنج می‌بری ولی با استعانت از ذات پروردگار به زودی روح تو از هر تفکر ناصواب آسوده می‌شود و از گرفتاری‌های موجود خلاص می‌شوی.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *