نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فال تاروت امروز شنبه 22 اردیبهشت 1403

فال تاروت امروز شنبه 22 اردیبهشت 1403

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در ادامه این بخش، فال تاروت جمعه 21 اردیبهشت 1403 را مشاهده می کنید.

خواندن فال تاروت، راهی عالی برای روان شدن به احتمالات روز و اجتناب از دام های احتمالی است. فال تاروت را وسیله‌ ای برای پیشگویی یا حتی گذرگاهی در سیر بعد ذهنی و روحانی قلمداد می‌ کنند. در ادامه این بخش از سبک زندگی فال تاروت 20 اردیبهشت 1403 را بخوانید.

فروردین

کارت تاروت: کارت مرد به دار آویخته

فروردینی ماهی جان، ممکن است بین دو انتخاب گیر کرده باشید. مداخله شخص ثالث در روابط می تواند شرایط را بدتر کند سعی کنید به تنهایی مشکلات را مدیریت کنید. اگر مجرد هستید و به دنبال شریک زندگی هستید، این زمان برای نتیجه گیری در انتخاب نیست. به نظر می رسد همه اتحادها کامل هستند، ممکن است انتخاب اشتباهی داشته باشید. می توانید در زمان آینده مطابقت بهتری پیدا کنید.

اردیبهشت

کارت تاروت: کارت شش سکه

اردیبهشت ماهی، دوست شما ممکن است از شما کمک مالی بخواهد. امروز روی پول ، شغل ، کار تمرکز خواهید کرد. و خوشبختانه نتایج فوق العاده است. سود، در مسائل مالی ، قرعه کشی ، سفته بازی و قمار به دست می آید. سخاوت و نگرانی خود را در رابطه نشان می دهید. مقداری پول برای امور خیریه و رفاهی نگه دارید. پول داده شده ممکن است برگردانده شود. طرح سرمایه گذاری شما در ملک ممکن است تحقق یابد.

خرداد

کارت تاروت: کارت دو سکه

خرداد ماهی عزیز، ایجاد تعادل در بودجه و امور مالی، نیاز روز است. احتمالاً بدون فکر زیاد خرج می کنید. خواسته های خود را اولویت بندی کنید اگر می توانید مذاکره کنید از این طریق می توانید در پول خود صرفه جویی کنید. مسائل ملکی نیاز به توجه شما دارد. کار بازسازی و ساخت و ساز در خانه شما را مشغول می کند. برخی از هزینه های اضافی در کار می تواند شما را نگران کند.

تیر

کارت تاروت: کارت ملکه چوبدست

تیرماهی جان، شما به طرز شگفت انگیزی خلاق هستید و روی کار تمرکز می کنید. خبرهای خوبی از ارتقاء یا ارزیابی وجود دارد. خودت راحت می بینی اعتماد به نفس روحیه شما را بالا نگه می دارد. شما در موقعیت قدرت و اقتدار هستید. شما با هوش خود می توانید از پس هر موقعیتی برآیید. رویاهای شما و اعمال شما بزرگ هستند. شما این توانایی را دارید که برای خود دنیایی بسازید و از خود نشان دهید.

مرداد

کارت تاروت: کارت مرگ

مرداد ماهی، معضلات و سردرگمی شما که بخشی از زندگی روزمره شما بوده است اکنون به پایان خواهد رسید. در نهایت این وضعیت حفظ خواهد شد. شما خود را در مسیر درست می بینید و همه چیز به سمت مثبت شدن می رود. تصمیم شما برای بستن معامله تازه در تجارت مثمر ثمر خواهد بود و ارتباط با فروشنده جدید سودمند خواهد بود.

شهریور

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

شهریور ماهی، اگر متعادل نباشید، برخی درگیری ها و مشاجرات تند نشان داده می شود. عصبانیت، پرخاشگری و اعمال بیش از حد می تواند آثار شما را خراب کند. شما انرژی و قدرت ذهنی فوق العاده ای دارید. در عوض از آن در کارهای خلاقانه استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که با اصلاح خود در برخی موارد می توانید تغییرات قابل توجهی در زندگی حرفه ای و شخصی ایجاد کنید.

مهر

کارت تاروت: کارت پنج سکه

مهرماهی عزیز، پول، قدرت و اعتبار شما همگی در خطر هستند، بهتر است که ثابت قدم بمانید. یک اشتباه کوچک می تواند شما را مقصر کند. مراقب سلامتی خود و والدین باشید. در مواقع اضطراری باید مقداری پول از دوستتان قرض بگیرید، اما ممکن است از شما رد شود. از دست دادن پول، رابطه یا بحران مالی در کارت است. بیاموزید میانبر موفقیت به سختی به ثمر می رسد.

آبان

کارت تاروت: کارت نه شمشیر

آبان ماهی، ترس، تردید و دلهره می تواند شما را بی جهت کند. در این شرایط احساس بی‌حالی، بی‌تحرکی می‌کنید و نمی‌توانید جلو بروید. این زمان برای تازه کردن است، و به دنبال مشاوره با متخصص باشید. ترسی دارید که بی اساس است، وقتی از این معضل خودساخته بیرون آمدید، زندگی هیجان انگیز به نظر می رسد و اهداف قابل دستیابی هستند. مثبت باشید، زندگی درخشان است.

آذر

کارت تاروت: کارت ستاره

آذر ماهی جان، تلاش های شما با پشتکار و اعتقاد شما به نتیجه خواهد رسید. شما از انجام کارها رضایت دارید. ستاره ها مطلوب هستند، شما در روابط احساس خوشبختی می کنید. کسانی که به دنبال عشق ، شغل هستند، این روز مناسبی است که آرزوی شما برآورده می شود. شما تعادل بین قلب و ذهن را پیدا می کنید، و این به طرز شگفت انگیزی در مرتب کردن همه مسائل شخصی یا حرفه ای امروز شما موثر است.

دی

کارت تاروت: کارت شیطان

دی ماهی عزیز، برخی از افکار منفی امروز در ذهن شما نیش می زنند. برای شما دشوار است که بر امیال و علایق رام نشده خود کنترل داشته باشید. برنامه غذایی برنامه ریزی شده، ورزش های منظم و افکار مثبت ضروری است استراحت برای شما ساختگی و مضر است. مشروبات الکلی، مستی، بیزاری کاری نمی تواند انجام دهد جز اینکه شما را در موقعیت شرم آور قرار دهد. امروز سعی نکنید از راه های ناعادلانه کسب درآمد کنید.

بهمن

کارت تاروت: کارت سه شمشیر

بهمن ماهی عزیز، شما احساس صدمه، ناامیدی و تنهایی می کنید. ممکن است رابطه یا همسرتان به پایان برسد یا کسی که دوستش دارید تعهدی را که با یکدیگر انجام داده اید فراموش کند. انرژی روز بر علیه شما می رود. مسائل بهداشتی باید بدون معطلی رسیدگی شود. فشار خون بالا، بیماری های قلبی یا بیماری های جدی می تواند منجر به جراحی شود. پیشگیری بهتر از درمان است. هوشیار و مثبت اندیش باشید.

اسفند

کارت تاروت: کارت ده جام

اسفند ماهی ها، طرز فکر شاد و خوشحال شما در شخصیت شما منعکس خواهد شد. تو امروز می درخشی رضایت عاطفی از طریق رابطه سالم نشان داده می شود. محبت نزدیکان و عزیزان، دغدغه آنها قدرت بزرگتر شماست. کسانی که به دنبال عشق هستند، فرد مناسبی را در زندگی پیدا می کنند. روابط موجود پخته تر و شدیدتر خواهد بود. ممکن است خبرهای خوبی در زمینه حرفه ای نیز وجود داشته باشد.

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *