نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فال تاروت امروز پنجشنبه 7 تیر 1403

فال تاروت امروز پنجشنبه 7 تیر 1403

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال تاروت امروز پنجشنبه 7 تیر 1403، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت نه سکه

فروردینی ماهی جان، اشکالی ندارد که وقتی برای دیگران خرید می‌کنید، خودتان را با چیزی که از آن لذت می‌برید پذیرایی کنید، مانند یک تکه شکلات گران قیمت یا کالایی که در فروش آمازون دیده‌اید. ممکن است در حال حاضر این تجمل را نداشته باشید که پول زیادی خرج کنید، اما یک چیز کوچک خوب می تواند امروز شما را بسازد.

تا دیر نشده یاد بگیر! هوش مصنوعی حتی سخت ترین کارهات رو زیر 1 دقیقه انجام میده: ساخت لوگو، معماری، مقاله طولانی نوشتن، خلاصه کتاب و هر کاری که فکرش رو بکنی. همین الان رایگان یاد بگیر:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت چهار جام

اردیبهشت ماهی، مدیریت احساسات در مواقعی سخت است، بنابراین به جای اینکه اجازه دهید احساسات شما مکث کنند. شما می توانید یک فضای امن در ذهن خود پیدا کنید. به لحظه ای فکر کنید که از آینده خود احساس خوشحالی و رضایت داشتید. آنجا بمان و اجازه بده که تو را زمین گیر کند و آرامش به ارمغان بیاورد.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت ده شمشیر معکوس

خرداد ماهی عزیز، روزهای سخت برای همیشه دوام نمی آورند. برای مدتی فکر می کردی که دیگر هرگز نمی توانی قلبت را حس کنی. غلبه بر دل شکستگی سخت بود، اما اکنون نور دوباره شروع به طلوع کرده است. شما می توانید خود را در نور جدیدی ببینید و این احساس خوبی دارد.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت راهبه اعظم

تیرماهی جان، در درون شما تمام پاسخ هایی است که در زندگی به دنبال آن هستید. شما می توانید به اطراف خود، در شبکه های اجتماعی نگاه کنید، و حتی در گوگل جستجو کنید، اما این ممکن است آرامشی را که به دنبالش هستید به شما ندهد. نماز خواندن. مدیتیشن کنید. اجازه دهید قلب و ذهن شما آنچه را که نیاز دارید به شما نشان دهد و همیشه منابع درونی خود را برای راهنمایی در اختیار خواهید داشت.

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه

مرداد ماهی، چیزهای کوتاه مدت را انتخاب نکنید بازی طولانی را انجام دهید. نیازی نیست در موقعیت یا با فردی بمانید که به نظر می رسد علاقه ای به ساختن آینده با شما ندارد. چرا وقتت را تلف کنی به جای اینکه در جایگاه آخر بازی کنید، کارهای بهتری در زندگی خود دارید. شما می خواهید رتبه اول باشید!

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت هشت شمشیر، برعکس

شهریور ماهی، فکر می‌کردی گیر کرده‌ای، اما اکنون متوجه می‌شوی که این کلید آزادی شما را در تمام مدت داشته است. شما فقط باید تصمیم می گرفتید که این کوه را جابجا کنید و مسیر آینده خود را تغییر دهید. ترس واقعی بود، اما اکنون برای رویارویی با آن، حقیقت و سفری که پیش رو دارید، آماده اید.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هشت چوبدست معکوس

مهرماهی عزیز، زندگی در نهایت شروع به بازگشت به سرعت عادی می کند. در ابتدا، ممکن است به نظر برسد که همه چیز به سرعت و به سرعت پیش روی شما پیش می رود. اما اکنون یک آرامش در هفته وجود دارد و شما باید به مسائل شخصی خود برسید. به هر حال ممکن است روز آسانی باشد.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت ملکه

آبان ماهی ها، با خود مهربان و ملایم باشید. شما نباید به خاطر اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شده اید، خود را سرزنش کنید. شما هم مثل بقیه انسانی هستید و کامل بودن غیرممکن است. می تونی امتحان کنی! گاهی اوقات شما به علامت ضربه می خورید، اما در آن لحظاتی که این کار را نمی کنید، باید نسبت به خودتان مهربان و بخشنده باشید.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت مرگ، معکوس

آذر ماهی جان، همه چیز آنجا برای لحظه ای تیره به نظر می رسید، اما اکنون به نظر می رسد که باد دومی می آید. انرژی که فکر می کردید هرگز نمی توانید دوباره به دست آورید، از دست نرفته است. بازگشته است، و شما در نوسان کامل هستید.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت دو شمشیر

دی ماهی عزیز، اکنون باید یک تصمیم سخت بگیرید. فهمیدن اینکه کجا باید توجه خود را منحرف کنید کار آسانی نخواهد بود. ممکن است شما نیز احساس تعارض کنید. گاهی که تصمیم می گیرید صبر کنید و ببینید، کائنات به جای شما تصمیم می گیرد. نکته بعدی که می دانید در مسیری هستید که قرار است در آن باشید – بدون استرس.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت پادشاه سکه

بهمن ماهی عزیز، شریکی را انتخاب کنید که بتواند پاهای شما را روی زمین نگه دارد و زمانی که به نظر می رسد دنیا در حال فروپاشی است، زندگی را کنار هم نگه دارد. می‌توانید نوع فردی را که در حال ساختن شماست و کسی که می‌خواهد زندگی شما را سخت کند، بگویید. آرامش را انتخاب کنید نه فقط در خودتان، بلکه در دیگران. اینطوری خوشحال تر میشی

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت هفت شمشیر، برعکس

اسفند ماهی ها، رهایش کن. ممکن است هدیه ای دریافت کرده باشید، اما چیزی در درون شما می گوید که باید آن کالا را برگردانید. شاید برای شما در نظر گرفته نشده باشد و از نظر انرژی آزمایشی برای شما باشد که آن را رها کنید تا معنای واقعی جدایی را بدانید.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *