نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فال تاروت امروز چهارشنبه 20 تیر 1403

فال تاروت امروز چهارشنبه 20 تیر 1403

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال تاروت امروز چهارشنبه 20 تیر 1403، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال تاروت متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت نه سکه

فروردینی ماهی جان، شما اخیرا خیلی سخت کار کرده اید. وقت آن رسیده است که خود را با کاری که دوست دارید انجام دهید رفتار کنید. شاید به یک فیلم بروید یا یک نمایشنامه ببینید. اگر ترجیح می دهید خود را نوازش کنید، ماساژ دهید یا مانیکور و پدیکور کنید. روز را با خواندن کتاب یا تماشای یکی از برنامه های مورد علاقه خود به پایان برسانید. اجازه ندهید آن روز بدون یک هدیه کوچک برای تمام تلاش هایتان به شما پاداش دهد.

با هوش مصنوعی، 10 برابر سریعتر به پول برسید!

تا دیر نشده یاد بگیر! هوش مصنوعی حتی سخت ترین کارهات رو زیر 1 دقیقه انجام میده: ساخت لوگو، معماری، مقاله طولانی نوشتن، خلاصه کتاب و هر کاری که فکرش رو بکنی. همین الان رایگان یاد بگیر:

فال تاروت متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت خورشید

اردیبهشت ماهی، بگذار اوقات خوش بگذرد، ثور. دلیلی وجود دارد که شما کارت تاروت خورشید را دریافت کرده اید، و آن هم به این دلیل است که روز بسیار خوبی خواهد بود. می توانید نسبت به هر کاری که برنامه ریزی کرده اید دیدگاه مثبتی داشته باشید. ستاره ها به نفع شما هستند و تمام فرصت های فوق العاده ای که نیاز دارید در زمان مناسب به سراغ شما می آیند.

فال تاروت متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت پنج شمشیر

خرداد ماهی عزیز، ممکن است توافقی را که انتظار داشتید از دوستان زندگی خود دریافت کنید، دریافت نکنید. آنها ممکن است نتوانند تصویری را که در ذهن شما در مورد اینکه برنامه های شما چگونه عملی می شود، ببینند. شما باید کاری را انجام دهید که احساس می کنید باید انجام دهید. آنها به اطراف خواهند آمد. در حال حاضر، شما به سادگی باید به مخالفان اجازه دهید که نه بگویند.

فال تاروت متولدین تیر

کارت تاروت: کارت تک جام، برعکس

تیرماهی جان، خیلی سخت است که مراقب کسی باشید که خیلی دوستش دارید. اما وقتی یک دوست یا عاشق تصمیم می گیرد در مسیری قدم بگذارد که می تواند همزمان به او و شما آسیب برساند، باید محکم بایستید. زمانی که فرد به عادت‌های قدیمی خود بازمی‌گردد، مرز تعیین می‌شود، به او کمک می‌کند تا عواقب انتخاب‌های خود را احساس کند. شما به طرق مختلف زندگی آنها را نجات می دهید. سخته ولی میتونی انجامش بدی

فال تاروت متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت قدرت

مرداد ماهی، محکم بایست. ممکن است در حال حاضر احساس ضعف کنید، اما هر چه بیشتر در برابر وسوسه بازگشت به الگوهای قدیمی خود مقاومت کنید، شجاع تر خواهید بود. امروز احساس نمی‌کنید که توانایی دارید، اما وقتی این روز بگذرد، در آینده می‌توانید کارهای بیشتری را انجام دهید.

فال تاروت متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت ماه

شهریور ماهی، وقتی یک نفر تصمیم گرفته به شما دروغ بگوید به دلتان سخت می‌شود. شاید هرگز متوجه نشوید که چرا آنها مسیر فریب را انتخاب می کنند، اما به هر دلیلی این کار را انجام دادند. حالا این شما هستید که باید با خودتان صادق باشید. شما نمی توانید رابطه ای داشته باشید که در آن اعتماد وجود نداشته باشد. شما تلاش کردید – زمان ادامه دادن است.

فال تاروت متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هشت جام معکوس

مهرماهی عزیز، سختی های این دوران زندگی بالاخره دارد به پایان می رسد. تو از بدترین شرایط عبور کردی پیروی از قلب هرگز آسان نیست. هیچ توپ کریستالی وجود نداشت که به شما این قول را بدهد که انتخاب های شما درست خواهند بود. با این حال، در اینجا شما بالاخره میوه یک سفر شگفت انگیز را درو می کنید. زندگی شما در مکان بسیار بهتری است. شما همان جایی هستید که قرار است باشید.

فال تاروت متولدین آبان

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

آبان ماهی ها، گفتن پذیرش آسان تر از انجام دادن است. شما یاد گرفته اید که حقیقت همه چیز را به سادگی بپذیرید و سعی نکنید آنها را تغییر دهید. اراده آزاد یک شمشیر دولبه است. شما باید کاری را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید، اما این بدان معناست که شخص دیگری نیز می تواند همین کار را انجام دهد. شما نمی توانید کاری کنید که یک نفر همان چیزی شود که شما می خواهید.

فال تاروت متولدین آذر

کارت تاروت: کارت شش چوبدست

آذر ماهی جان، شک به خود باعث می شود احساس عصبی کنید، اما وقتی به جلو ادامه می دهید، متوجه می شوید که این احساس چه حقه ای است. متوجه می شوید که خود را از ارواحی که وجود ندارند نگه داشته اید. باید از تاریکی عبور کنی نور در طرف دیگر است.

فال تاروت متولدین دی

کارت تاروت: کارت شش سکه

دی ماهی عزیز، بخشنده باش. برای اینکه ثابت کنید بخشنده و مهربان هستید، نیازی به پول زیادی در حساب بانکی ندارید. شما فقط باید در کنار افرادی باشید که می خواهند و برای حضور شما ارزش قائل هستند. شما فقط باید نشان دهید که قلب زیبای شما باز است و قادر به ابراز عشق است. طبیعت بخشنده شما تمام چیزی است که در این زمان لازم است. شما می توانید آنچه را که برای همه باارزش تر است به شما بدهید: زمان.

فال تاروت متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت شش جام

بهمن ماهی عزیز، وقت آن است که از نو شروع کنید. گذشته پشت سر شماست حتی اگر نتوانید گذشته را پشت سر بگذارید، کائنات به شما کمک خواهد کرد. خورشید فردا غروب می کند و طلوع می کند. یک روز جدید فرا خواهد رسید که به شما آزادی عمل می دهد تا انتخاب های بهتری داشته باشید. و تو می توانی

فال تاروت متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت هفت جام

اسفند ماهی ها، بگذارید کودک درونتان آزاد باشد. می توانید قلب خود را به روی احتمالات اطراف خود باز کنید و دریابید که جهان زمین بازی شماست. شما می توانید همه چیزهای شگفت انگیزی را تصور کنید که دنیای شما می تواند باشد. فرقی نمی کند چند ساله یا جوان باشید. تنها محدودیت هایی که دارید، محدودیت هایی هستند که برای خودتان قائل هستید. هر جا اراده ای وجود داشته باشد، همیشه می توان راه را پیدا کرد.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

یک پاسخ

  1. اما دین وآیین ما این گفته ها توجیهات شما راببخشیدنمی پذیرداگراعتقادداشته باشیددرسخت ترین حالت خداوند میفرمایدحتی اگرمردمشکل داشت وازپس این کاربرنیامد که هرگز چنین نبوده لذا می فرمایدحکمش صبوری و طاقت است که عاقبت اوراتضمین می کند نه اختیارات آزادانه اش وبلهوسانه اش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *