نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فوری/هدیه اینترنت رایگان با کد دستوری #671*100* | اهدا اینترنت رایگان دولتی برای همه

فوری/هدیه اینترنت رایگان با کد دستوری #671*100* | اهدا اینترنت رایگان دولتی برای همه

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فوری/هدیه اینترنت رایگان با کد دستوری #671*100* | اهدا اینترنت رایگان دولتی برای همه، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

امکان هدیه دادن بسته‌های اینترنت به دیگر مشترکان همراه اول در مناسبت‌های خاص فراهم شد.

این طرح در قالب ۳ بسته اینترنت هدیه ویژه مشترکان دائمی و اعتباری و همچنین ۳ بسته اینترنت هدیه ویژه مشترکان انارستان، در سبد محصولات همراه اول طراحی و پیاده‌سازی شده است.

حجم بسته‌های هدیه ویژه مشترکان «دائمی و اعتباری» به ترتیب ۸، ۱۲ و ۲۰ گیگابایت و حجم بسته‌های هدیه ویژه مشترکان «انارستان» نیز به ترتیب ۲، ۸ و ۱۶ گیگابایت با اعتبار یک‌ماهه است.

همراه اولی‌ها می‌توانند برای خرید و فعالسازی بسته‌های اینترنت هدیه، از طریق شماره‌گیری #671*100* اقدام کنند.

کاربران می‌توانند از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در سکو‌های داخلی استفاده کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز چهارشنبه ۲۳ خرداد اعلام کرد که ۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتخابات برای کابران تلفن همراه فعال می‌شود.

به دنبال همین موضوع، عیسی زارع پور، در یکی از پیام‌رسان‌های داخلی، متنی را منتشر کرده و اعلام کرد مهلت فعال کردن بسته هدیه تا ۸ تیرماه، یعنی روز انتخابات خواهد بود.

کاربران می‌توانند از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در سکو‌های داخلی استفاده کنند.

در همین رابطه زارع پور در فضای مجازی نوشت: کاربران تا روز جمعه ۸ تیرماه، همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امکان فعال سازی بسته اینترنت رایگان ۲۰ گیگابایتی را دارند.

این بسته ۲۰ گیگابایتی برای استفاده رایگان از سکو‌های داخلی سروش پلاس، گپ و آیگپ، بله، ایتا، روبیکا، ویراستی و تلوبیون در ایام تبلیغات انتخابات تدارک دیده شده و تا پایان تیرماه نیز قابل استفاده است.

کاربران اپراتور‌های همراه اول و رایتل با کد دستوری #۶۷۳*۱۰۰* (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع) می‌توانند بسته مذکور را فعال کنند. کاربران ایرانسل نیز با شماره گیری کد دستوری #۱*۵* (ستاره ۵ ستاره ۱ مربع) می‌توانند نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایند.

خبر مهم برای متقاضیان هدیه اینترنت رایگان دولت

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز از متقاضیان دریافت اینترنت رایگان دولت خواست فقط از طریق سایت پنجره ملی خدمات دولت هوشمند نام نویسی کنند.

مهدی یوسف زاده اظهار کرد: با اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر هدیه اینترنت رایگان دولت ، متقاضیان برای ثبت نام فقط از درگاه اصلی استفاده کرده و به تبلیغات دیگر توجه نکنند.

وی اضافه کرد: پیامک ارسالی از سوی وزارت ارتباطات با سرشماره CRA.IR و با نشانی my.gov.ir (پنجره ملی دولت )است که کاربران باید به این نشانی توجه لازم را داشته و فقط از این لینک استفاده کنند.

یوسف زاده گفت : در این شرایط کلاهبرداران با راه اندازی سایت جعلی و ارسال پیامک به کشاندن کاربران به درگاه‌های پرداخت جعلی بانک‌ها می پردازند که مردم باید برای پیشگیری از هرگونه جرم هوشیار باشند.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *