نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

قوانین ایردراپ LayerZero اعلام شد

قوانین ایردراپ LayerZero اعلام شد

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

قوانین ایردراپ LayerZero اعلام شد، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

ساعاتی پیش، برایان پرگلینو (Bryan Pellegrino)، مدیرعامل لیرزیرو لبز (LayerZero Labs)، قوانین ایردراپ توکن لیر زیرو را در پلتفرم X اعلام کرد.

طبق این اعلامیه، ایردراپ توکن LayerZero به شرکت‌کنندگان اولیه پاداش قابل توجهی خواهد داد. همچنین، تراکنش‌های اولیه نیز بونوس ۳ برابری دریافت خواهند کرد.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

لیست نهایی ایردراپ LayerZero مشخص شد

بر اساس این توییت:

حداقل توکن تخصیص داده شده: ۵۰ توکن

بونوس 3x به تراکنش‌های اولیه (تراکنش‌هایی که از ۱۵ مارس ۲۰۲۲ (۲۴ اسفند ۱۴۰۰) تا ۱۵ مارس ۲۰۲۳ (۲۴ اسفند ۱۴۰۱) انجام شده‌اند).

بونوس ۵۰ توکن اضافی به افرادی که حداقل ۳ تراکنش را در ۲ روز مختلف بین ۲ اسنپ شات (۱ می (۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳) تا ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد ۱۴۰۳)) انجام داده باشند.

۸۴٬۰۰۰ نفر واجد شرایط دریافت بونوس‌ها هستند و حدود ۴.۲ میلیون توکن دریافت خواهند کرد. منظور از بونوس 3x به این معناست که کارمزد (Fee) پرداختی کاربران در تراکنش‌هایشان ۳ برابر حساب خواهد شد.

کاربران برای اینکه بتوانند تعداد تراکنش، کارمزد و واجد شرایط بودن خود برای Early trx را بررسی کنند از این لینک استفاده کنند.

در مجموع ۵۹۴٬۶۴۱ کیف پول (شرکت‌کننده) ایردراپ دریافت خواهند کرد:

۳۶۴٬۶۲۸ کیف پول ۱۰۰-۵۰ توکن دریافت خواهند کرد

۱۸۴٬۱۷۷ کیف پول ۲۵۰-۱۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

۳۴٬۶۴۷ کیف پول ۵۰۰-۲۵۰ توکن دریافت خواهند کرد.

۸٬۸۱۴ کیف پول ۱٬۰۰۰-۵۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

۲٬۲۱۷ کیف پول ۵٬۰۰۰-۱٬۰۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

۱۵۸ کیف پول ۵٬۰۰۰ توکن دریافت خواهند کرد.

گفتنی است لیرزیرو یکی از پروژه‌هایی است که در یک حرکت قوی در برابر حملات سیبل (Sybil) اقدامات سختگیرانه‌ای را اجرا کرده است. LayerZero به مهاجمان مشکوک حمله Sybil حق انتخاب داد: به حمله سیبل اعتراف کرده و ۱۵٪ از ایردراپ مورد انتظار خود را دریافت کنند یا اینکه خطر حذف شدن کامل را بپذیرند.

این پروژه لیست نهایی آدرس‌های سیبل را هم منتشر کرده است که از این لینک قابل دسترسی است. برای چک کردن آدرس کیف پولتان باید گزینه Finaal sybil check را فعال کنید.

LayerZero به دلیل پروتکل نوآورانه خود شناخته شده است که اتصال بلاکچین‌های مختلف را بدون واسطه‌های شخص ثالث امکا‌ن‌پذیر می‌کند. در حال حاضر، Stargate و Radiant Capital از آن استفاده می‌کنند و هر دو شاهد افزایش جزئی در تعداد توکن‌های بومی خود به دنبال اسنپ شات ایردراپ این پروژه هستند.

آوریل گذشته، LayerZero مقدار ۱۲۰ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری B که شامل کمک‌های قابل توجهی از Andreessen Horowitz و Sequoia Capital بود، دریافت کرد. این دور تامین مالی، ارزش‌گذاری این شرکت را به ۳ میلیارد دلار رساند و موقعیت آن را در بازار تقویت کرد.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *