نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

مستاجرها فرصت را از دست ندهید | ثبت نام وام اجاره مسکن ۳۰۰ میلیونی با موبایل | ثبتنام وام ودیعه مسکن در tem.mrud.ir

مستاجرها این فرصت را از دست ندهید | ثبت نام وام اجاره مسکن ۳۰۰ میلیونی با موبایل | ثبتنام وام ودیعه مسکن در tem.mrud.ir

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “مستاجرها فرصت را از دست ندهید | ثبت نام وام اجاره مسکن ۳۰۰ میلیونی با موبایل | ثبتنام وام ودیعه مسکن در tem.mrud.ir” خدمتتان هستیم.

مستاجران، جهت دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، برای ثبت نام، در سامانه tem.mrud.ir، می بایست مراحلی را طی نمایند.

مستاجران، جهت دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، برای ثبت نام، در سامانه tem.mrud.ir، می بایست مراحلی را طی نمایند. در ادامه اندیشه معاصر در رابطه با نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir، توضیحات لازم آورده شده است.

متقاضیان، دریافت تسهیلات ودیعه مسکن، می توانند در مهلت زمان ثبت نام وام ودیعه مسکن، اقدامات لازم را برای ثبت نام در لینک سایت وام اجاره خانه انجام دهند. همچنین، در پایان این بخش، لازم به ذکر است که سایت tem.mrud.ir اختصاص به ثبت نام وام ودیعه مسکن نداشته، بلکه ثبت نام نهضت ملی مسکن و انجام امور مربوط به آن نیز از طریق این سایت، امکان پذیر می باشد.

افرادی که قصد دریافت وام ودیعه مسکن مستاجران را دارند، می توانند از طریق مراجعه به سامانه tem.mrud.ir، برای بهره مندی از تسهیلات ودیعه مسکن مستاجران، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران، به لینک زیر مراجعه نمایید.

ساده ترین روش ثبت نام وام ودیعه مسکن

مستاجران، جهت دریافت وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳، برای ثبت نام، در سامانه tem.mrud.ir، می بایست مراحلی را طی نمایند. در ادامه اندیشه معاصر در رابطه با نحوه ثبت نام وام ودیعه مسکن ۱۴۰۳ در سامانه tem.mrud.ir، توضیحات لازم آورده شده است.

۱ جهت ثبت نام وام ودیعه مسکن، می بایست ابتدا، وارد سایت tem.mrud.ir شوید. سپس، از نوار بالای صفحه، گزینه ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه را انتخاب نمایید.

۲ در این قسمت، قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن، برای شما نمایش داده می شود؛ پس از مطالعه دقیق، بر روی گزینه سبز رنگ متن بالا را مطالعه کردم و می پذیرم، کلیک کنید.

۳ در این صفحه، کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، گزینه مرحله بعد را بزنید.

۴ در این مرحله، مشخصات فردی خود را وارد نموده و سپس، گزینه مرحله بعد را انتخاب نمایید.

۵ در این مرحله، برای افزودن افراد تحت تکفل، بر روی به علاوه سبز رنگ کلیک نمایید و سپس، گزینه مرحله بعد را انتخاب کنید

۶ سپس، جهت تایید شماره همراه، یک کد تایید برای تلفن همراه شما ارسال می شود که می بایست آن کد را در کادر مربوطه وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، گزینه تایید را بزنید.

۷ در نهایت، شما نمایش داده می شود. که اطلاعات شما با موفقیت ثبت شده باشد، پیغام زیر، برای شما نمایش داده می شود./اندیشه معاصر

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

8 پاسخ

  1. موسرالرضاروشندل مددجوی بهزیستی چهار فرزند همسرم خانه دار وهیچ.خانه وزمینی ندارم شماره همراهم 09154401961 دارای گواهینامه رانندگی هستم شغلی ندارم با مستمری.ویارانه اموراتمان.رامیگذرانیم.09154401961

  2. بانک ها دروغ می گویند ما وام ازدواج داشتیم تا سیصد بار رفتیم هر بار هم گفتند اعتباری در کار نیست تا اینکه از یه بانکی آشنا پیدا کردیم مشکل حل شد. بانک ها همیشه دروغ می گویند و کارمندان هم که نوکر پولای مردمند از بالا به پایین مردم رو نگاه می کنند.

  3. با شرایطی بسیار سخت با متقاضی برخورد میکنن، انگار که دارن از جیب شعبه خودشون این اعتبار رو به مردم میدن . زمین گرده یه روزی هم خود مدیران تصمیم بگیر گیر میکنن یه جایی

  4. با شرایطی بسیار سخت با متقاضی برخورد میکنن، انگار که دارن از جیب شعبه خودشون این اعتبار رو به مردم میدن . زمین گرده یه روزی هم خود مدیران تصمیم بگیر، گیر میکنن یه جایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *