نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

نحوه فعال کردن اینترنت رایگان عید

نحوه فعال کردن اینترنت رایگان عید

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

وزیر ارتباطات گفت: به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفتیم که مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند می‌توانند این بسته را دریافت کنند.

اینترنت رایگان اینترنتی است که بابت دریافت و استفاده از آن هزینه ای پرداخت نشود. اینترنت رایگان معمولا به اینترنت های هدیه ای که دولت به مناسبت های مختلف به مردم اختصاص می دهد گفته می شود. همچنین خود اپراتورها هم ممکن است به کاربران خود اینترنت رایگان بدهند.

وزیر ارتباطات از اختصاص اینترنت هدیه به مردم در ایام نوروز خبر داده است.

عیسی زارع‌پور عنوان کرد به مناسبت عید نوروز و ماه مبارک رمضان، یک بسته اینترنت رایگان برای مردم در نظر گرفتیم که حجم آن ۵ گیگ معادل ۱۲ گیگ ترافیک داخل است.

او افزود: مردم با مراجعه به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند می‌توانند این بسته را دریافت کنند.

 

اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

4 پاسخ

  1. یعنی خداوکیلی شماهادیگه اخرشین یه ۲گیگ اینترنت میخوادبدیدتازه اونم ایاببینم چون شودشایدندین ولی طرف تاحاملش نکنیدمحال ممکنه که براش فعال بشه خجالت بکشیدسرتاسرسال پوست مردم ومیکنیدحال یه چیزی میخوایدمجانی بدن معازلا ازچشم کوراشک دربیاداگزمیخوایدبدید که بدید یه کدساده ای اعلام کنیدتاطرف بتونه بگیراستفاده کنه نه اینکه بابایارورابیاردجلوچشمش دورست نیست که مجبورکه نیستید مردم کاردکه نزاشتن زیرگلوتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *