نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

همستر تا کی وقت داره؟ تاریخ پایان همستر چه زمانی است؟

همستر تا کی وقت داره؟ تاریخ پایان همستر چه زمانی است؟

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

همستر تا کی وقت داره؟ تاریخ پایان همستر چه زمانی است؟، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

بازی همستر (Hamster Kombat) یک بازی بلاکچینی است که اخیرا مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. این بازی توانست در روزهای اولیه انتشارش بیش از ۱۰ میلیون کاربر جذب کنند و هم‌اکنون اکثر افراد آن را می‌شناسند و معتقدند فعالیت در این بازی، می‌تواند این افراد را به پول برساند.

به همین علت سوال بیشتر افراد فعال در بازی همستر کامبت این است که «همستر تا کی وقت داره؟». در این مقاله از رمزینکس به بررسی پاسخ این سوال می‌پردازیم.

همستر چند وقت است که فعالیت می‌کند؟

همستر یک بازی بلاکچینی و تلگرامی مشابه نات کوین است که افراد می‌توانند با کلیک کردن روی صفحه، در این بازی امتیاز یا سکه دریافت کنند. با این امید که این سکه‌ها روزی در صرافی‌ها لیست شده و قابل خرید و فروش می‌شوند.

این بازی در  ۶ فروردین ۱۴۰۳ آغاز به کار کرد و هم‌اکنون حدود سه ماه است که فعالیت می‌کند و بیش از ۶۰ میلیون کاربر دارد؛ اما این زمان کی به پایان می‌رسد و تاریخ پایان همستر چه زمانی خواهد بود؟ در بخش بعدی این موضوع را بررسی کردیم.

مهلت بازی همستر چه زمانی خواهد بود؟

«آیا بازی همستر معتبر است؟» یا «همستر تا کی وقت داره؟» از جمله پرسش‌هایی هستند که نمی‌توان پاسخ قطعی به آن‌ها داد و این موارد بسیار غیر قابل پیش‌بینی هستند. اما با بررسی برخی نمونه‌های مشابه در گذشته، می‌توان به جوابِ این سوالات نزدیک‌تر شد. در اینجا نمونه مشابه ما، بازی نات کوین است.

در بازی نات کوین، مانند بازی همستر کاربران می‌توانستند با کلیک کردن روی صفحه گوشی سکه دریافت کنند. این بازی در اسفند سال ۱۴۰۲ کار خود را شروع کرد و مهلت فعالیت در آن، در فروردین سال ۱۴۰۳ پس از لیست شدن در صرافی‌های بین‌المللی به پایان رسید. یعنی یک بازه زمانی سه ماهه که پایان آن مصادف با لیست شدن توکن نات کوین در برخی از صرافی‌ها بود.

بازی همستر کامبت هم حدود سه ماه است که فعالیت می‌کند و اخیرا یک خبر مبتنی بر لیست شدن و امکان خرید همستر در صرافی کوکوین منتشر شده است که نشان می‌دهد کم کم در حال نزدیک شدن به پایان مهلت بازی همستر هستیم. به عبارت دیگر، می‌توانیم این پیش‌بینی را داشته باشیم که در صورت معتبر بودن همستر، این بازی نهایتا تا تیر یا مرداد سال ۱۴۰۳ فعال است و سپس توکن آن در صرافی‌ها لیست و منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که قیمت همستر هنگام عرضه رسمی توسط توسعه‌دهنگان آن مشخص می‌شود.

جمع‌بندی

در این مقاله از صرافی رمزینکس، با پاسخ به سوال «همستر تا کی وقت داره؟» همراه شما بودیم. همانطور که گفته شد، ممکن است مهلت بازی همستر در تیر یا مرداد سال ۱۴۰۳ به پایان برسد؛ اما دقت کنید که هیچوقت نمی‌توان راجع به این پروژه‌ها نظر قطعی داد و پاسخ‌هایی که مطرح می‌شوند، صرفا احتمالات هستند.

سوالات متداول

همستر چه زمانی در صرافی‌ها لیست می‌شود؟

به طور قطعی تاریخ لیست شدن ارز همستر مشخص نیست، اما پیش‌بینی می‌شود که به احتمال زیاد، این اتفاق در تیر یا مرداد ۱۴۰۳ رخ دهد.

آیا بازی همستر معتبر است؟

برخی از اتفاقات درباره این بازی، نشان می‌دهند که این بازی به احتمال زیاد معتبر است؛ اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *