نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

واریزی 2 برابری به حساب حقوق فرهنگیان | سورپرایز معلمان

واریزی 2 برابری به حساب حقوق فرهنگیان | سورپرایز معلمان

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در این مطلب با موضوع “واریزی 2 برابری به حساب حقوق فرهنگیان | سورپرایز معلمان” در خدمتتان هستیم.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: طی برنامه‌ریزی صحیح در وزارت آموزش و پرورش و همکاری سازمان برنامه و بودجه و دولت در پرداخت حق‌التدریس معلمان تأخیر نداریم.​

علی فرهادی؛ سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در پرداخت اضافه تدریس یا همان حق‌التدریس معلمان به روز هستیم، اظهار کرد: حقوق خرداد معلمان که پرداخت شد اضافه تدریس اردیبهشت به همراه آن واریز شد این در حالی است که در مقطعی از زمان 7 ماه تأخیر در پرداخت حق‌التدریس داشتیم.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش افزود: طی برنامه‌ریزی صحیح در وزارت آموزش و پرورش و همکاری سازمان برنامه و بودجه و دولت در پرداخت حق‌التدریس معلمان تأخیر نداریم.

فرهادی به صداوسیما گفت: حقوق معلمان خرید خدمات تا پایان اسفند تسویه شده است و حقوق فروردین نیز به‌زودی واریز خواهد شد. حق‌الزحمه امتحانات دی ماه 1402 نیز پرداخت شده است.

پرداخت پاداش پایان خدمت تا مرداد

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که فرودین تا مرداد سال 1402 بازنشسته شده‌اند تا به امروز پرداخت نشده است و سعی می‌کنیم تا مرداد امسال پرداخت شود، پس از آن پاداشت پایان خدمت بازنشستگان سال 1402 پرداخت خواهد شد.

فرهادی درباره اعمال نشدن افزایش دومیلیون تومانی حقوق سرایداران مدارس در احکام گفت: حقوق سرایداران مبتنی بر قانون پرداخت شده است. با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ کردیم تا مبلغی تحت عنوان کمک معیشتی برای آنها در نظر گرفته شود که سال گذشته یک میلیون تومان بود و امسال به دو میلیون تومان افزایش یافت و با حقوق تیرماه معوقات مربوط به ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد پرداخت خواهد شد.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *