نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

پاداش یک میلیون دلاری نات کوین برای کاربرهای قدیمی؛ ماجرا چیست؟

پاداش یک میلیون دلاری نات کوین برای کاربرهای قدیمی؛ ماجرا چیست؟

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

پاداش یک میلیون دلاری نات کوین برای کاربرهای قدیمی؛ ماجرا چیست؟، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

در ابتدا، مردم ووچرها را به دلیل عرضه محدود با قیمت گزافی خریداری کردند. اگرچه این خرید تصمیم خود کاربران بود (بازار همتابه‌همتا قیمت را تعیین کرد)، ما فکر می‌کنیم که احتمالاً حمایت از این افراد کار درستی است.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

نات کوین در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرد که یک میلیون دلار پاداش را برای کاربران قدیمی‌اش در نظر گرفته‌ است.

به نقل از دی‌کریپت، بازی تلگرامی نات کوین بزرگ‌ترین ایردراپ سال جاری را انجام داده‌ و از آن زمان قیمت NOT بیش از سه برابر شده‌ است. اکنون این تیم می‌خواهد به اولین معامله‌گرانی که روی عملکرد آینده NOT سرمایه‌گذاری کرده بودند، پاداش بدهد.

 

در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۲) که نات کوین هنوز عرضه نشده بود و فقط به صورت توکن‌های درون‌برنامه‌ای بود، توسعه‌‌دهنده آن یعنی اوپن بیلدرز (Open Builders) از مدل جدید «ووچرهای بازار پیش از عرضه» رونمایی کرد. در این مدل بازیکنانی که حداقل ۱۰ میلیون توکن استخراج کرده بودند، می‌توانستند آن‌ها را به یک NFT تبدیل کنند. این NFTها در نهایت هم با NOT بازخرید می‌شدند.

به گزارش نوبیتکس، با توجه به هیاهوی نات کوین و این واقعیت که بازی مذکور ده‌ها میلیون بازیکن دارد، معامله‌گران پیش‌بینی می‌کردند که سود قابل‌توجهی از NFTهای مذکور به دست آورند. هنگامی که اولین ووچرها به بازار آزاد راه یافت و در دسترس برخی از بازیکنان آن (نه همه بازیکنان) قرار گرفت، عرضه محدود آن‌ها باعث شد با رشد قابل‌توجهی مواجه شوند. با این حال قیمت این ووچرها در نهایت به شدت کاهش یافت.

برای مثال برخی از ووچرهای اولیه که معادل ۱۰ میلیون توکن درون‌برنامه‌ای بودند، ابتدا با قیمت ۲۳۰ دلار فروخته‌ شدند. این ووچرها بعدها با ۱۰٬۰۰۰ توکن نات کوین بازخرید شدند اما ارزش آن‌ها بعد از مدتی به تدریج به کم‌تر از ۱۰۰ دلار رسید. توسعه‌دهندگان NOT به همین خاطر اعلام کرده‌اند:

در ابتدا، مردم ووچرها را به دلیل عرضه محدود با قیمت گزافی خریداری کردند. اگرچه این خرید تصمیم خود کاربران بود (بازار همتابه‌همتا قیمت را تعیین کرد)، ما فکر می‌کنیم که احتمالاً حمایت از این افراد کار درستی است.

جالب این‌ جا است که قیمت اولیه ووچرهای مذکور تقریباً با قیمت فعلی نات کوین برابر است. گفتنی است که قیمت هر ۱٬۰۰۰ نات در حال حاضر به حدود ۲۴۰ دلار می‌رسد. با این حال نابرابری و نقدینگی محدود باعث شد که بعضی از معامله‌گران در آن زمان پول زیادی برای ووچرها پرداخت کنند. به همین خاطر توسعه‌دهندگان نات کوین در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۲) اعلام کردند که اسنپ شات آن‌ها را گرفته‌اند و پاداش قابل‌توجهی به آن‌ها می‌دهند. این تیم در ماه مارس (اسفند ۱۴۰۲) نوشت:

دلیلش ساده است. وقتی این ویژگی همگانی شود، تعداد ووچرها به‌طور چشمگیری افزایش می‌یابد. بنابراین ما می‌خواهیم از کسانی که نات کوین را با قیمت بالاتری خریده‌اند، حمایت کنیم.

برای آموزش استفاده و کسب درآمد با ایردراپ ها می توانید عضو کانال تلگرام "ایردارپ منتور" شوید.

روز سه‌شنبه شرکت اوپن بیلدرز به ​​این وعده عمل و اعلام کرد که در مجموع ۴۰ میلیون توکن NOT (به ارزش حدوداً یک میلیون دلار) را بین هولدرهای ۵٬۸۶۷ ووچرز نات کوین توزیع می‌کند. هر کاربر واجد شرایط به ازای هر ووچر ۶٬۹۰۰ NOT به ارزش حدوداً ۱۷۰ دلار را دریافت خواهد کرد. شایان ذکر است که این کار امروز انجام می‌شود.

قیمت نات کوین در ۲ هفته گذشته به شدت افزایش یافت و با رشدی ۱۶۷ درصدی در هفته گذشته، به محدوده ۰.۰۲۴ دلار رسید. ارزش بازار NOT در حال حاضر به ۲.۵ میلیارد دلار می‌رسد و پنجاه و چهارمین ارز دیجیتال برتر بازار محسوب می‌شود. شایان ذکر است که نات کوین در روز یکشنبه به بیش از ۰.۲۸ دلار رسید و اوج قیمتی جدیدی ثبت کرد.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *