نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

فال روزانه امروز دوشنبه 11 تیر 1403

فال روزانه امروز دوشنبه 11 تیر 1403

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

فال روزانه امروز دوشنبه 11 تیر 1403، عنوان موضوعی است که در این پست به آن خواهیم پرداخت.

فال روزانـه شخصی متولدین فروردین

فال روزانه شما نشان می دهد که از جانب دختر یا همسرتان یک خوشحالی دارید، می تواند سورپرایز، دیدار و ملاقات باشد و یا می تواند در رابطه با موضوعی که ذهن تان را درگیر کرده است کمک تان کنند و از شما حمایت کنند.

فال روزانـه شخصی متولدین اردیبهشت

فال روزانه شما نشان می دهد که 3 وعده دیگر در رابطه با موضوعی خیلی ناراحت می شوید و ذهن تان بسیار درگیر می شود اما نگران نباشید و آن ناراحتی توسط شخصی از بین می رود.

فال روزانـه شخصی متولدین خرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که اگر شریک عاطفی تان همکارتان است بسیار به شما علاقه دارد و به زودی قدم خوبی را برایتان برمی دارد و احساس امنیت می کنید، اگر هم تنها هستید شخصی که ممکن است همکارتان باشد بسیار به شما علاقه دارد و به زودی در این مورد با شما صحبت می کند.

فال روزانـه شخصی متولدین تیر

​فال روزانه شما نشان دهنده این است که از لحاظ کاری خیلی به خودتان فشار وارد می کنید؛ بهتر است کمی از نظر سلامتی بیشتر حواس تان باشد. اگر از نظر عاطفی یا شغلی ذهن تان بسیار درگیر است و احساس می کنید به شما خسارتی وارد شده است به زودی جبران می شود.

فال روزانـه شخصی متولدین مرداد

فال روزانه شما نشان می دهد که در رابطه با کاری که می خواهید انجام دهید منتظر قول شخصی هستید و شخصی در این مسیر به شما کمک می کند اما مشکلاتی هم وجود دارد که باید برای آن هزینه کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین شهریور

فال روزانه شما نشان می دهد که در رابطه با یک مسئله مالی برای دریافت پول یا مربوط به موضوع شغلی تان با آقایی ملاقات دارید و نوعی از خود دفاع کردن را در رابطه با مشکلی برایتان می بینم که به نفع تان تمام می شود.

فال روزانـه شخصی متولدین مهر

فال روزانه شما می گوید که 9 وعده دیگر وارد یک محیط اداری می شوید، می تواند حتی دانشگاه یا محیط کارتان باشد، اتفاقات مثبت و خوشایندی برایتان می افتد.

فال روزانـه شخصی متولدین آبان

فال روزانه شما نشان می دهد که اگر از نظر کاری یا عاطفی به شما پیشنهادی شده است بپذیرید؛ برایتان خوب می بینم، بهتر است کمی به زندگی تان تنوع بدهید و شرایط را عوض کنید؛ خیلی یکنواخت شده و نیاز به تغییر  دارد.

فال روزانـه شخصی متولدین آذر

فال روزانه شما نشان می دهد که رازدار باشید. بهتر است برخی از مسائل را تا زمانی که وقت افشا کردن شان فرا نرسیده است پیش خود نگه دارید. برخی از مسائل را به هیچ وجه نباید با کسی در میان بگذارید.

فال روزانـه شخصی متولدین دی

در فال روزانه شما آمده است که در مورد رفتارهای دیگران زود قضاوت نکنید. رفتارها و گفته‌های دیگران را در ذهن‌تان نگه دارید و بعد راجع‌به آنها نتیجه‌گیری کنید.

فال روزانـه شخصی متولدین بهمن

فال روزانه شما می گوید که باید بتوانی به خودت روحیه بدهی. به سلامت روح و جسمت بیشتر اهمیت بده. با ورزش، پیاده‌روی یا… روحیه‌ات عوض خواهد شد.

فال روزانـه شخصی متولدین اسفند

فال روزانه شما نشان می دهد که بهتر است بر اعصابت مسلط باشی و آرامشت را حفظ کنی. آنگاه بهتر می‌توانی فکر کنی و تصمیم بگیری. هیچ وقت با فکرهای آشفته دست به کار جدیدی نزن.

این مطالب رو به هیچ عنوان از دست نده:
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

2 پاسخ

  1. درهماهنگی سال1386 من لیسانس با ایثارگری وسه گروه اضافه تقریبا به اندازه سرگردبازنشسته ارتش حقوق می گرفتم. ولی با گذشت سالها؛ حالا به اندازه گروهبان ارتش حقوق می گیرم! متعجب هستم این چه نوع حقوق دادن است؟ فرهنگیان سال به سال حقوق شان کمتر می شود؟

  2. درهماهنگی سال1386 من لیسانس با ایثارگری وسه گروه اضافه تقریبا به اندازه سرگردبازنشسته ارتش حقوق می گرفتم. ولی با گذشت سالها؛ حالا به اندازه گروهبان ارتش حقوق می گیرم! متعجب هستم این چه نوع حقوق دادن است؟ فرهنگیان سال به سال حقوق شان کمتر می شود؟ جمع کنید این بازی را

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *