نام هشتی ها، به علت ارادت خاص ما، به امام خوبی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ، برای این وب سایت انتخاب شده است.

هپی کال

هپی کال

پربازدیدترین این هفته:

دیگران در حال خواندن این صفحات هستند:

اشتراک گذاری این مطلب:

فهرست مطالب:

در مطلب زیر از سایت هشتی ها می خواهیم درباره موضوع هپی کال توضیح دهیم.

هپی کال یک رویکرد استراتژیک است که توسط مشاغل برای افزایش رضایت و وفاداری مشتری از طریق ارتباط مستقیم استفاده می شود. شرکت‌ها با تعامل فعال با مشتریان، بازخورد ارزشمندی را برای اصلاح محصولات و خدمات خود جمع‌آوری می‌کنند و به سرعت به مشکلات رسیدگی می‌کنند. اثربخشی این روش در اصول اصلی آن نهفته است، از جمله ارتباط به موقع، ابراز قدردانی و اقدام سریع در مورد بازخورد. چه از طریق تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها یا نظرسنجی‌ها، Happy Call تعاملات معناداری را تقویت می‌کند که روابط را تقویت می‌کند، بهبود مستمر را ترویج می‌کند و در نهایت رونق کسب و کار بلندمدت را تقویت می‌کند.

مقدمه ای بر هپی کال

در محیط رقابتی کسب و کار امروز، رضایت و وفاداری مشتری در درجه اول اهمیت قرار دارد. استراتژی هپی کال به عنوان یک روش محوری برای شرکت ها در جهت تعمیق روابط خود با مشتریان ظاهر شده است.

رویکرد فعالانه فوق شامل ارتباط مستقیم با مشتریان برای جمع‌آوری بازخوردهای ارزشمند و ابراز قدردانی از کسب‌وکارشان است. هدف نهایی افزایش رضایت کلی مشتری و تقویت وفاداری آن ها با نشان دادن تعهد شرکت به تعالی مشتری می باشد.

ارتباط با مشتریان در بوم کسب و کار چگونه است؟

مزایای کلیدی اجرای Happy Call

مزایای کلیدی اجرای Happy Call
مزایای کلیدی اجرای Happy Call
 1. افزایش رضایت مشتری

اجرای Happy Calls نشان دهنده تعهد یک شرکت نه تنها برای ملاقات های رضایت بخش، بلکه فراتر از انتظارات مشتری نیز می باشد. با تماس شخصی، شرکت‌ها نشان می‌دهند که برای بازخورد مشتری ارزش قائل هستند و مایل به انجام آن هستند. امر مذکور می تواند سطح رضایت مشتری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، زیرا مشتریان احساس می کنند نظرات آن ها شنیده می شود و برایشان ارزش قائل می شوند.

 1. شناسایی مناطق بهسازی شده

Happy Callابزاری موثر برای شناسایی نقاط قوت و ضعف پیشنهادات یک شرکت است. بازخورد مستقیم از مشتریان بینش عملی را ارائه می دهد که می تواند برای اصلاح محصولات و خدمات استفاده شود. فرآیند ذکر شده بهبود مستمر برای رقابتی ماندن و برآوردن نیازهای در حال تحول مشتری می باشد و از اهمیت زیادی برخوردار است.

 1. کاهش شکایات مشتریان

ارتباط فعالانه از طریق Happy Calls می تواند به رفع مشکلات مشتری قبل از تبدیل شدن به معضل های بزرگتر یا شکایات رسمی کمک و از وقوع آن ها جلوگیری نماید. با حل زودهنگام مشکلات، شرکت‌ها می‌توانند اعتماد مشتری را بهبود بخشند و دفعات اشتباه و تأثیر بازخورد منفی را کاهش دهند.

 1. تقویت روابط با مشتری

هپی کال باعث ایجاد حس اجتماعی بودن و اعتماد بین شرکت و مشتریانش می شود. آن ها به عنوان بستری برای ایجاد روابط عمیق تر عمل می کنند، که برای حفظ مشتری و بازاریابی دهان به دهان ضروری است.

لطفا از پست نمونه بیزینس پلن استارت آپ دیدن کنید.

اصول هپی کال موثر

اصول هپی کال موثر
اصول هپی کال موثر
 1. انتخاب زمان بهینه برای تماس

زمان بندی در موفقیت Happy Calls بسیار مهم است و تماس ها را باید در زمانی برنامه ریزی نمایید که مشتریان به احتمال زیاد در دسترس و پذیرا باشند. اجتناب از ساعات پرمشغله، احتمال یک تعامل مثبت را افزایش می دهد.

 1. مقدمه و هدف روشن و واضح

در ابتدای هر فراخوان، نمایندگان باید به وضوح خود را معرفی کرده و هدف تماس را توضیح دهند.انجام امر ذکر شده یک لحن حرفه ای ایجاد می کند و انتظارات را همسو می نماید.

 1. ابراز سپاس

یک تشکر ساده به تقویت حسن نیت کمک زیادی می کند. قدردانی از مشتریان برای انتخاب شرکت شما، احساسات مثبت نسبت به برند را تقویت می نماید.

 1. تعامل با سوالات باز

برای به دست آوردن بینش معناداردر حیطه کار و جذب مشتری، توصیه می شود سوالاتی با پایان باز بپرسید. موارد مذکور مشتریان را تشویق می کنند تا بازخوردهای جامع را به اشتراک بگذارند و بینش عمیق تری از تجربیات خود ارائه دهند.

 1. گوش دادن فعال

ارتباط موثر به همان اندازه که به صحبت کردن مربوط می شود، گوش دادن نیز دارای اهمیت می باشد. توجه دقیق به آنچه مشتری به اشتراک می گذارد و پاسخ مناسب، کلید موفقیت آمیز هپی کال است.

 1. پایان با تشکر

همیشه با تشکر از مشتری برای وقت گذاشتن و به اشتراک گذاشتن بازخورداش، تماس را پایان دهید، که نه تنها احترام گذاشتن را نشان می دهد، بلکه نتیجه مکالمه را نیز مثبت می کند.

 1. اقدام سریع در مورد بازخورد

برای مؤثر واقع شدن هپی کال، اقدام فوری در مورد بازخورد جمع آوری شده ضروری است. امری که به مشتریان نشان می دهد ورودی آن ها برایتان ارزشمند است و جدی گرفته می شود.

کارشناسان و مشاوران هشتی ها درک عمیقی از اصول و متدولوژی‌های Happy Call دارند و به آن‌ها اجازه می‌دهد راهنمایی جامعی در مورد اجرا ارائه دهند، که امر مربوطه خواه اصلاح استراتژی‌های زمان‌بندی شده و خواه ایجاد اسکریپت‌های جذاب و همینطور تجزیه و تحلیل داده‌های بازخوردی باشد، تخصص هشتی ها تضمین می‌کند که کسب‌وکارها می‌توانند تأثیر طرح‌های Happy Call خود را به حداکثر برسانند.

فعالیت های کلیدی در بوم کسب و کار چیست؟

روش های انجام هپی کال

روش های انجام هپی کال
روش های انجام هپی کال
 • تماس های تلفنی

مستقیم ترین و شخصی ترین روش، که امکان تعامل در زمان واقعی و روشن شدن فوری هر موضوعی را فراهم می کند.

 • پیگیری های ایمیل

از ایمیل‌ها می‌توان برای دریافت بازخورد استفاده نمود، به‌ویژه زمانی که مشتریان برای تماس در دسترس نیستند. آن ها به افراد این امکان را می دهند که در صورت تمایل پاسخ دهند و نظراتشان را اظهار نمایند.

 • نظرسنجی مشتریان

نظرسنجی‌ها را می‌توان به صورت آنلاین یا حضوری انجام داد و بازخورد ساختاری ارائه نمود که می‌تواند به راحتی برای روندها و مسائل رایج مجموعه تجزیه و تحلیل مناسبی شود.

تمایز هپی کال از نظرسنجی های تلفنی

در حالی که هر دو استراتژی شامل ارتباطات مبتنی بر تلفن هستند، هپی کال و نظرسنجی‌های تلفنی اهداف متفاوتی را دنبال می‌کنند و ساختار متفاوتی دارند:

 • هدف: هپی کال بر افزایش رضایت مشتری و ایجاد روابط متمرکز است، در حالی که نظرسنجی های تلفنی عموماً با هدف جمع آوری داده ها برای تحقیقات بازار هدف صورت می گیرد.
 • محتوا: هپی کال گفتگوی باز را تشویق می کند و به مشتریان امکان می دهد افکار خود را آزادانه بیان کنند، که با فرمت سفت و سخت سؤال نظرسنجی های تلفنی متفاوت می باشد.
 • زمان‌بندی: هپی کال معمولاً برای پیگیری تعاملات یا تراکنش‌های اخیر زمان‌بندی می‌شوند و در مقایسه با زمان‌بندی گسترده‌تر نظرسنجی‌های تلفنی، آن ها را مرتبط‌تر و فوری‌تر می‌کند.

توصیه می کنیم از صفحه بوم مدل کسب و کار دیدن کنید.

اجرای استراتژیک هپی کال برای موفقیت بلندمدت

اجرای استراتژیک هپی کال برای موفقیت بلندمدت
اجرای استراتژیک هپی کال برای موفقیت بلندمدت
 • توسعه یک پروتکل هپی کال ساختاریافته

برای به حداکثر رساندن اثربخشی هپی کال، شرکت ها باید یک پروتکل ساختاری ایجاد کنند که نحوه انجام تماس ها را مطابق با استانداردهای مربوطه انجام دهند، که شامل ایجاد یک اسکریپت است که به نمایندگان کمک می کند لحن ثابتی داشته باشند و تضمین نمایند که تمام نکات کلیدی پوشش داده شده است. در حالیکه، افراد مرتبط با روش فوق باید در مکالمه انعطاف پذیر باشند تا با نیازها و پاسخ های منحصر به فرد هر مشتری سازگار گردند.

 • آموزش و تجهیز کارکنان

برای موفقیت Happy Call، کارکنانی که تماس های مذکور را انجام می دهند باید به خوبی آموزش دیده و مجهز به مهارت ها و دانش لازم باشند. آن ها نه تنها باید جزئیات فنی محصولات و خدمات ارائه شده را بدانند، بلکه باید مهارت های بین فردی قوی نیز داشته باشند. برنامه های آموزشی که در راستای برنامه فوق ارائه می شود باید بر گوش دادن فعال، همدلی، حل تعارض و ارتباط موثر متمرکز باشد.

 • فناوری

فناوری می‌تواند کارایی و اثربخشی Happy Call را تا حد زیادی افزایش دهد. از سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) می توان برای برنامه ریزی تماس ها، ثبت اولویت های افراد و ذخیره تاریخچه دقیق تعاملات استفاده نمود. اطلاعاتی که می‌تواند در شخصی‌سازی تماس‌ها و ردیابی تأثیر طرح‌های Happy Call در طول زمان بسیار ارزشمند باشد.

 • پایش و اندازه گیری اثربخشی

برای بهبود مستمر استراتژیHappy Call، نظارت بر اثربخشی آن بسیار مهم است، که میتوان برآیند فوق را از طریق معیارهایی مانند امتیاز رضایت مشتری، امتیاز خالص تبلیغ کننده (NPS) یا نرخ حفظ مشتری انجام داد. مرور منظم معیارهای در نظر گرفته شده، بینش‌هایی را در مورد نحوه عملکرد Happy Call ارائه می‌کند و مواردی را که ممکن است نیاز به تنظیم داشته باشند برجسته می نماید.

 • ادغام بازخوردهای محیط پیرامونی کار در فرآیندهای تجاری

بازخورد جمع آوری شده در طول هپی کال باید به طور سیستماتیک در فرآیندهای تجاری ادغام گردد. که نه تنها شامل پرداختن به مسائل خاص مطرح شده توسط مشتریان، بلکه تجزیه و تحلیل بازخورد برای روندهای گسترده تری است که می تواند مشکلات سیستمی یا فرصت های بهبود را نشان دهد.

 • ایجاد یک حلقه بازخوردی پیشبرنده

ایجاد یک حلقه بازخورد موثر برای چرخه بهبود مستمر فرآیند مذکور ضروری است. که نه تنها به معنای جمع‌آوری و اقدام بر اساس بازخوردهای مربوطه است، بلکه به این معنی می باشد که چه تغییراتی در نتیجه نظرات آن ها ایجاد شده است. شفافیت ایجاد شده می تواند اعتماد و وفاداری مشتری را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

 • مقیاس پذیری ابتکار هپی کال

با رشد کسب‌وکارها، گسترش روش ابتکاری Happy Call ضروری می‌شود، که ممکن است شامل افزایش تعداد کارکنان اختصاص یافته به برقراری تماس، افزایش ساعات تماس یا ادغام فناوری‌های پیشرفته‌تر مانند هوش مصنوعی (AI) برای تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان به طور موثرتر باشد.

 • ملاحظات حقوقی و اخلاقی

هنگام اجرای Happy Call، مهم است که مسائل حقوقی و اخلاقی مانند قوانین حفظ حریم خصوصی و رضایت را در نظر بگیرید. مشتریان باید در مورد نحوه استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط آن ها مطلع شوند و باید امکانی داده شود که از دریافت چنین تماس هایی انصراف ندهند.

مشارکت با هشتی ها، باعث می شود که شرکت ها بتوانند به انبوهی از دانش و پشتیبانی دسترسی داشته باشند و روابط خود را با مشتری بهبود بخشند و به طور موثر به اهداف تجاری خود دست یافته و پیشرفت نمایند.

مطالعات موردی و داستان های موفقیت

بسیاری از شرکت های پیشرو در صنایع مختلف با موفقیت Happy Call را اجرا کرده اند و مزایای ملموسی را مشاهده نموده اند. مطالعات موردی اغلب نشان می دهد که فراتر از افزایش رضایت مشتری، ابتکارات مربوطه می تواند منجر به فروش بالاتر، بهبود حفظ مشتری و حتی رضایت بهتر کارکنان شود زیرا کارکنان احساس مشارکت و قدرت بیشتری می نمایند.

روندهای آینده در استراتژی های هپی کال

با نگاه به آینده، استراتژی های Happy Call احتمالاً شخصی تر و مبتنی بر داده ها خواهند شد. پیشرفت در هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی می‌تواند منجر به مدل‌های پیش‌بینی‌کننده‌تر رفتار مشتری شود و به شرکت‌ها امکانی را می‌دهد تا نیازهای مشتری را پیش‌بینی و به طور فعالانه به آن ها رسیدگی کنند. به علاوه، ادغام با سایر کانال‌های ارتباطی، مانند رسانه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، احتمالاً دسترسی و اثربخشی استراتژی‌های تعیین شده را افزایش می‌دهد.

افزایش تجربه مشتری از طریق تکنیک های پیشرفته هپی کال

 • شخصی سازی هپی کال

شخصی سازی سنگ بنای یک استراتژی موثر Happy Call است. شرکت ها با تنظیم مکالمات بر اساس ترجیحات و تاریخچه خاص هر مشتری، می توانند تجربه مشتری را مطلوب نموده و به میزان قابل توجهی افزایش دهند. استفاده از داده‌های تعاملات قبلی برای اطلاع‌رسانی محتوای تماس، نه تنها باعث می‌شود مشتری احساس ارزشمندی کند، بلکه ارتباطات را افزایش می‌دهد.

 • استفاده از ادغام چند کاناله

ادغام هپی کال با سایر کانال های ارتباطی، مانند ایمیل، پیام های متنی و رسانه های اجتماعی یک تجربه منسجم برای مشتری ایجاد می کند. رویکرد چند کاناله ای که تضمین می‌نماید مشتریان می‌توانند به شیوه‌ای که برای آن ها مناسب‌تر است با شرکت تعامل داشته باشند و راحتی و رضایتشان را از این فرآیند افزایش دهند.

 • تجزیه و تحلیل پیشرفته برای بینش عمیق تر

با استفاده از تجزیه و تحلیل پیشرفته، شرکت‌ها می‌توانند بینش‌های ظریف‌تری را از بازخورد جمع‌آوری‌شده در طول تماس‌های Happy call استخراج کنند. تجزیه و تحلیل‌هایی که می‌توانند الگوها و روندهایی را که ممکن است از طریق بررسی دستی قابل مشاهده نباشند، آشکار نماید و به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا تصمیمات مبتنی بر داده‌ها را برای افزایش بیشتر رضایت مشتری به کار بگیرند.

 • آموزش هوش هیجانی

هوش عاطفی برای کارکنانی که هپی کال را انجام می دهند بسیار مهم است. آموزش در زمینه ذکر شده می تواند توانایی آن ها را در درک و پاسخگویی به حالات عاطفی مشتریان بهبود بخشد، که می تواند در تبدیل یک تجربه منفی به تجربه مثبت نیز نقش اساسی داشته باشد. قابلیتی که به ویژه هنگام برخورد با مشتریان ناراضی اهمیت دارد.

 • ایجاد نقشه مسیر مشتری تاثیرگذار

نقشه مسیر مشتری شامل تجسم کل حرکت مشتری در تعامل با شرکت، از آگاهی اولیه به وسیله تماس های مختلف تا تعاملات پس از خرید است. گنجاندن هپی کال به صورت استراتژیک در طول مسیر کاری مربوطه می تواند تجربه مشتری را با اطمینان از تعامل به موقع و مرتبط به طور قابل توجهی افزایش دهد.

 • توسعه محصول بازخورد محور

هپی کال فرصتی منحصر به فرد برای جمع آوری بازخورد مستقیم است که می تواند بر توسعه محصول تأثیر بگذارد. درک مستقیم نیازها و ناامیدی‌های مشتری می‌تواند منجر به نوآوری‌هایی شود که دقیقاً خواسته‌های بازار را برآورده می‌کنند و از رقبا جلوتر می‌مانند.

پایداری و مسئولیت پذیری شرکتی در Happy Call

گنجاندن بحث مورد نظر در ارتباط با پایداری و مسئولیت شرکتی در Happy Calls می‌تواند وفاداری به برند را تقویت نموده، به‌ویژه در میان مشتریانی که برای شیوه‌های تجاری اخلاقی ارزش قائل هستند. رویکرد مذکور نه تنها تصویری مثبت از شرکت را ترویج می‌کند، بلکه با انتظارات رو به رشد مصرف‌کننده برای فعالیت‌های مسئولانه کسب‌وکارها همسو می‌شود.

ایجاد روابط بلند مدت

هدف نهایی Happy Calls باید ایجاد روابط بلندمدت با مشتریان باشد. نیازی مهم که به چیزی بیش از حل مسائل فوری نظر دارد و شامل تعامل مداوم و همینطور اطمینان خاطری است از جانب شرکتی که همیشه به دنبال بهترین منافع مشتری است، داده می شود.

ملاحظات گسترش جهانی

برای شرکت‌هایی که در مقیاس جهانی فعالیت می‌کنند، Happy Calls باید با زمینه‌های فرهنگی مختلف تطبیق داده شود. درک و احترام به تفاوت های فرهنگی در سبک ها و ترجیحات ارتباطی برای موفقیت طرح های بین المللی Happy Call بسیار مهم است.

فن آوری های نوآورانه در هپی کال

فناوری‌های نوظهور، مانند واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR)، می‌توانند شیوه اجرای Happy Call را در آینده متحول کنند. به عنوان مثال، VR می‌تواند برای شبیه‌سازی تعاملات حضوری استفاده شود و تماس‌ها را جذاب‌تر و تاثیرگذارتر نماید.

نتیجه گیری

نتیجه گیری
نتیجه گیری

Happy Call یک روش استراتژیک است که توسط مشاغل برای افزایش رضایت و وفاداری مشتری از طریق ارتباط مستقیم استفاده می گردد. شرکت‌ها با تعامل فعال در رابطه با مشتریان، بازخوردهای زیادی جمع‌آوری می‌کنند و همینطور محصولات و خدمات خود را بهبود می‌بخشند و مسائل را فعالانه حل می نمایند.

اصول کلیدی روش فوق مانند برقراری ارتباط به موقع، ابراز قدردانی و اقدام سریع در مورد بازخورد، بر اثربخشی آن کمک می نمایند. که امر مذکور چه از طریق تماس‌های تلفنی، ایمیل‌ها یا نظرسنجی‌ها، Happy Call تعاملات معناداری را تسهیل می‌کند که روابط را تقویت نموده و باعث بهبود مستمر می‌شوند و در نهایت به موفقیت بلندمدت تجاری کمک می‌کند.

برای راهنمایی مناسب در مورد استراتژی های Happy Call، کمک گرفتن از کارشناسان و مشاوران هشتی ها توصیه می شود. دانش و تجربه تخصصی هشتی ها را قادر می سازد تا مشاوره شخصی متناسب با نیازهای فردی ارائه دهند. مشاوره با آنها، باعث می شود که کسب و کارها بتوانند بینش و توصیه های خاصی را برای بهینه سازی رویکرد Happy Call خود، تضمین ارتباط موثر، رضایت مشتری و موفقیت بلندمدت به دست آورند.

سوالات متداول

 1. Happy Call چیست؟

Happy Call یک استراتژی ارتباطی فعال است که توسط شرکت ها برای تعامل مستقیم با مشتریان و جمع آوری بازخورد در مورد تجربیات آن ها استفاده می شود.

 • هدف Happy Call افزایش رضایت و وفاداری مشتری از طریق تعاملات شخصی است.
 • که شامل تماس با مشتریان از طریق تماس های تلفنی، ایمیل یا نظرسنجی برای جمع آوری بازخورد آن ها و ابراز قدردانیشان از کسب و کارمورد نظر است.
 • هدف نهایی Happy Call تقویت روابط با مشتریان و شناسایی زمینه های بهبود در محصولات یا خدمات ارائه شده است.
 1. هپی کال چگونه به کسب و کارها کمک می کند؟

Happy Call به چندین روش برای مشاغل مفید است:

 • افزایش رضایت مشتری: هپی کال به مشتریان نشان می دهد که بازخورد آن ها ارزشمند است و منجر به افزایش رضایت و وفاداری می شود.
 • شناسایی حوزه‌های بهبود: با جمع‌آوری بازخورد مستقیم از مشتریان، کسب‌وکارها می‌توانند مناطقی را که محصولات یا خدماتشان در آن‌ها بهبود می‌یابد مشخص کنند.
 • کاهش شکایات مشتری: ارتباط فعال از طریق Happy Call به حل مشکلات قبل از تشدید آن ها کمک می کند و منجر به شکایات کمتر مشتری می شود.
 1. اصول کلیدی اجرای Happy Call چیست؟

اصول کلیدی اجرای Happy Call عبارتند از:

 • انتخاب زمان مناسب برای تماس: انتخاب زمانی که مشتریان احتمالاً در دسترس باشند و بازخورد را دریافت نماییم.
 • Clear Communication معرفی واضح هدف تماس و ابراز قدردانی از وقتی که مشتریان برای پاسخگویی می گذارند.
 • تعامل با سؤالات باز: پرسیدن سؤالاتی که مشتریان را تشویق به ارائه بازخورد دقیق می نماید.
 • گوش دادن فعال: گوش دادن با دقت به پاسخ های مشتریان و پرسیدن سؤالات بعدی در صورت لزوم برای روش مذکور بسیار مفید می باشد.
 • تشکر از مشتری: ابراز قدردانی از بازخورد مشتری و تجارت آن ها که به کسب و کار مربوطه یاری می رساند.
 • اقدام: استفاده از بازخورد جمع‌آوری‌شده در طول هپی کال برای بهبود و رسیدگی فوری به نگرانی‌های مشتری و ایجاد فضایی مطلوب برای جلب اعتماد مشتری که در امر فوق مفید می باشد.
 1. برای انجام Happy Call از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

هپی کال را می توان با استفاده از روش های مختلفی انجام داد، از جمله:

 • تماس های تلفنی: ارتباط مستقیم با مشتریان از طریق تماس های تلفنی امکان تعامل در زمان واقعی و تعامل شخصی را فراهم می کند.
 • ایمیل‌ها: ارسال ایمیل‌های بعدی به مشتریان امکان برقراری ارتباط مفید را فراهم می‌کند و فرصتی را به مشتریان می دهد تا به راحتی پاسخ دهند.
 • نظرسنجی: اجرای نظرسنجی های آنلاین یا حضوری به کسب و کارها این امکان را می دهد که بازخورد ساختاریافته را از مخاطبان بیشتری جمع آوری کنند.
اینجا می تونی سوالاتت رو بپرسی یا نظرت رو با ما در میون بگذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *